Son Dakika Haberleri: Beyoğlu'nda İş Yeri Yangını

Beyoğlu'nda İş Yeri Yangını

3 ay önce

Beyoğlu'nda iş yeri yangınıİSTANBUL - Beyoğlu'nda bir iş yerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu.

Beyoğlu'nda iş yeri yangını

İSTANBUL - Beyoğlu'nda bir iş yerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu. Vatandaşların müdahale etmeye çalıştığı yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.
Yangın, saat 18.00 sıralarında Beyoğlu Bostan Mahallesi Yayaköprüsü Sokak üzerinde bulunan bir iş yerinde çıktı. Edinilen bilgiye göre, sokak içerisindeki bir iş yerinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın iş yerini tamamen kaplarken, vatandaşlar itfaiye ve polis ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. Paniğe neden olan yangına ilk olarak vatandaşlar yangın tüpüyle müdahale etmeye çalıştı. Gelen ihbar üzerine hareket geçerek kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangının kontrol altına alarak söndürdü. İtfaiye ekiplerinin yaptığı soğutma çalışmalarının ardından yangının çıkış nedenini araştırmak için çalışma başlatıldı.
Yangını gören başka bir esnaf, "Dükkanın önüne bir koku geliyordu, dışarıya çıktım baktım ve buradan duman çıktığını gördüm. Ondan sonra iş yeri sahibi arkadaşlarımızı aradım geldiler. İçerisi yanıyordu. Komşularımız yangın tüpü getirdiler ve itfaiye geldi ve söndürdük" dedi.

YORUMLAR


Düğün Sabahı Kızı Katledilen Anne, Damadının Yüzüne Haykırdı: Asın Bu Adamı Son Dakika! Bakan'dan Ankara'daki Tren Kazasıyla İlgili Tartışılacak Çıkış: Sinyalizasyon Olmazsa Olmaz Değil

Son Dakika! Ziraat Bankası Konutta Kredi Faizini Yüzde 0,98'e İndirdi