Bıçaklı saldırıya uğrayan Melisa Döngel'den ilk açıklama - Son Dakika

Bıçaklı saldırıya uğrayan Melisa Döngel'den ilk açıklama

08.04.2021 13:56
Bıçaklı saldırıya uğrayan Melisa Döngel'den ilk açıklama, System.String[]

Başrollerini Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar karakterini canlandıran Melisa Döngel önceki gün Etiler'de görüntülendi. Döngel, geçtiğimiz günlerde komşusu tarafından saldırıya uğraması hakkında ilk kez konuştu

Canım adını verdiği köpeğini gezdirirken görüntülenen güzel oyuncu, "Spordan çıktık Canım'la beraber. Biraz rahatsızlıklar oluyor tabi, çok çalıştığımız için ama yüksek vitaminlerle kendimizi dengede tutmaya çalışıyoruz pandemide" dedi.

'BİZİM KULAĞIMIZA ÖYLE BİR BİLGİ GELMEDİ'

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağı iddialarıyla ilgili konuşan Döngel, "Bitmiyor, öyle bir karar yok. Güzel gidiyoruz, diğer ülkelerden geri dönüşler çok güzel. En son bildiğim kadarıyla 54 ülkeye satılan bir dizi. Yurt dışında çok ilgi var. Bitecek diye bir karar duymadık biz" ifadelerini kullandı.

'VATANDAŞLIK GÖREVİMİ YAPTIM'

Milliyet'ten Umut Ünver'in habrine göre; Geçtiğimiz günlerde komşusu tarafından saldırıya uğrayan 21 yaşındaki oyuncu, yaşanan bu korkunç olay hakkında, "Önceden yaşanmış bir olay. Ben vatandaşlık görevimi gerçekleştirdim. Bu konu hakkında söyleyeceğim tek şey bu" şeklinde konuştu.

Bıçaklı saldırıya uğrayan Melisa Döngel'den ilk açıklama

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bıçaklı saldırıya uğrayan Melisa Döngel'den ilk açıklama - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu! İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına 11 yıl sonra şarkı sürprizi İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu! İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına 11 yıl sonra şarkı sürprizi Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı