Bodrum'da Caddede Unutulan Çanta Korkuttu - Son Dakika

Bodrum'da Caddede Unutulan Çanta Korkuttu

3 yıl önce

Bodrum'da caddede unutulan çanta korkuttuMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir caddede unutulan çanta, bomba olabileceği şüphesiyle korku yarattı.

Bodrum'da Caddede Unutulan Çanta Korkuttu, System.String[]

Bodrum'da caddede unutulan çanta korkuttu


MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir caddede unutulan çanta, bomba olabileceği şüphesiyle korku yarattı. Çanta sahibinin Almanca dalı, emekli öğretim üyesi 72 yaşındaki Necati Yılmaz'a ait olduğu anlaşılınca herkes rahat bir nefes aldı.


Torba Mahallesi Gençler Sitesindeki yazlıklarına tatile Ankara'dan gelen emekli öğretim üyesi Necati Yılmaz, eşi 70 yaşındaki Hayal Yılmaz ile otomobilden inip 4 valizden birinin Atatürk Caddesi'nde unuttu. Yol kenarındaki sahipsiz duran çantayı görenler bomba olabileceği şüphesiyle polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini aldı. Olay yerine bomba imha uzmanı ekipler çağrıldı. Uzman ekipler hazırlıklara başlarken; bu sırada, çantayı unuttuğunu fark eden Yılmaz çifti olay yerine geldi. Çantanın kendilerine ait olduğunu söylemeleri üzerine herkes rahat bir nefes aldı. Yılmaz çifti polislerden özür dileyerek valizi alıp evlerine girdi.


Öncesinde polisle konuşan Necati Yılmaz, "Taksiden inip eve girmeye başlayınca, valizlerin ikisini ben aldım diğer ikisini de eşim aldı zannettim. Ardından eve girip dinlendikten sonra eşyaları çıkarıp yerleştireceğimiz sırada valizinin birinin eksik olduğunu fark ettik. Caddede unuttuğumuzu anladık. İnşallah kimse almamıştır diye düşünürken, polisleri görünce bizde şaşırdık tabi. Unutkanlık olacak, o kadar yaşta ilerledi, kusura bakmayın" dedi.


Yılmaz çifti polislerden özür dileyerek valizi alıp evlerine girdiler.

Bodrum'da Caddede Unutulan Çanta Korkuttu

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2017 12:17 Kaynak: DHASon Dakika

Suriye Lirası değer kaybetti! Esed, döviz kullanımına hapis cezası getirdi
Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı Son dakika: Libya Konferansı sona erdi! Merkel ve Guterres alınan kararları açıkladı

Son Dakika Haberleri