Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi - Son Dakika

Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi

05.06.2012 10:03
Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi, System.String[]

Son on yılın en başarılı neo-soul, r&b ve pop vokallerinden, Grammy ödüllü Macy Gray, BKM ve HİP organizasyonu ile BKM'nin yaz konserlerinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne aldı.

Son on yılın en başarılı neo-soul, r&b ve pop vokallerinden, Grammy ödüllü Macy Gray, BKM ve HİP organizasyonu ile BKM'nin yaz konserlerinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne aldı. Sanatçı sahneye hayranlarının çığlıkları eşliğinde çıktı.

Gray, benzersiz sesi ve tarzıyla "Kissed It", "Here Comes The Rain Again", "Buck", When I See You", "Happiness", "Sweet Baby", "Nothing Else Matters" gibi sevilen hitleriyle konserine başladı. Sanatçı, geçtiğimiz ay çıkan son albümü "Covered" parçalarından oluşan repertuvarındaki parçalarını da seslendirdi. Turne programındaki repertuvarı ile sahneye çıkan sanatçı, seyircinin katılımı ve hayranlığını dile getirdiği mekanın atmosferinin etkisiyle programını uzattı ve yarım saatlik özel ek bir repertuvar seslendirdi.

Turkcell Kuruçeşme Arena'yı dolduran hayranlarını ve Boğazdaki eşsiz manzarayı "Merhaba İstanbul" diyerek selamlayan Mac Gray'i finalde hayranları uzun süre bırakmadı. Coşkulu alkışlar eşliğinde yeniden sahneye dönen sanatçı, "Lately", "Sexual Revolution", "I Try" isimli parçalarını söylerken hayranlarından onunla birlikte özgürce dans etmelerini istedi.

Modern divayı dinlemeye gelen isimler arasında Manga grubunun solisti Ferman Akgül, oyuncu Fırat Çelik, Manga ve Sibel Tüzün de yer aldı. 2001 yılında Vouge dergisi tarafından "En Stil Bayan Artist" seçilerek tarzını konuşturan, performansı süresince 3 kez kostüm değiştiren büyülü ses Mac Gray, sevenlerine bol bol öpücük gönderdi ve kirpikleri ile en az sesi kadar dikkat çekti. - İstanbul/ Beşiktas

Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi
Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi
Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi
Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi
Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Boğaz'da Macy Gray ile Soul Gecesi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun