Son Dakika Haberleri: Bolu Belediyesi'nden Yeni Bir Sosyal Tesis

Bolu Belediyesi'nden Yeni Bir Sosyal Tesis

4 ay önce

Bolu Belediyesi’nin her mahalleye sosyal tesis kazandırma çalışmaları kapsamında, Kuruçay Mahallesi’nde yapımı tamamlanan tesis Başkan Yılmaz’ın katılımıyla açıldı.

Bolu Belediyesi'nden Yeni Bir Sosyal Tesis, System.String[]
Bolu Belediyesi'nin her mahalleye sosyal tesis kazandırma çalışmaları kapsamında,  Kuruçay Mahallesi'nde yapımı tamamlanan tesis Başkan Yılmaz'ın katılımıyla açıldı.

Bolu Merkez'de bulunan her mahalleye bir sosyal tesis kazandırmak için çalışmalarını hızla sürdüren  Bolu Belediyesi, son olarak  Kuruçay Mahallesi'nde yapımı tamamlanan sosyal tesisi, mahalle halkı ve tüm mahalle muhtarlarının katılımıyla açtı. Yeni sosyal tesisin açılışından önce konuşma yapan Başkan Yılmaz, bu güne kadar 14 mahalleye sosyal tesis yaptıklarını ve her geçen gün bu tesislerin daha da artarak devam edeceğini ve her mahallenin bir sosyal tesisi olacağını belirtti. Açılışın ardından yeni tesiste  Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay organize edilen muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak katılımcılara organ bağışı,  Bolu Belediyesi Temiz Su Arıtma Tesisi ve İş Sağlığı ve Güvenliği konularında sunumlar yapıldı.

Sunumların ardından  Bolu Belediye Başkanı  Alaaddin Yılmaz,  Bolu Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler vererek soruları yanıtladı. Toplantının sonunda  Bolu Belediye Başkanı  Alaaddin Yılmaz tarafından  Kuruçay Mahallesi Muhtarı Mehmet Epcim'e toplantıya ev sahipliği yaptığından ve tüm çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. - BOLU
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Robotuyla Haftada 4 Defa Cinsel İlişkiye Giriyor, Eşi Durumdan Şikayetçi Değil Sevgilisini Bıçaklayıp Çıplak Halde Cama Çıkan Genç Kız: Bana Tecavüz Etti
Buraya Girerken Tüm Kıyafetlerinizi Vestiyere Bırakıyorsunuz! İlk Nudist Restoran Açıldı