Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü - Son Dakika

Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü

27.10.2020 15:19

Sosyetik kasap Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından satın aldığı lüks otelde keyif yaptığı bir günü paylaştı. Bornozla yatağa atlayan Gökçe'nin cinsel organı göründü.

Tuz serpme hareketiyle adını dünyaya duyuran Nusret Gökçe, 30,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından otel odasındaki bir gününü yayınladı. Küvette köpük banyo yaptıktan sonra bornozla yatağa atlayan Gökçe, frikik kurbanı oldu.

CİNSEL ORGANI GÖRÜNDÜ

Yatağa atlayıp üzerine yorganı çeken Nusret Gökçe'nin bornozu açılınca cinsel organı göründü. Gökçe'nin kısa sürede 565 bin görüntülenme alan videosuna "Yatağa atlarken altında bir şey yok mu", "İyi de frikik verdin", "Her şeyin gözüküyor kaldır bunu" ve "Terbiyesizliğin lüzumu yok" gibi yorumlar yapıldı. Takipçilerinin binlerce yorum yapıp uyardığı Nusret, videosunu henüz yayından kaldırmadı.

Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü

Son Dakika Magazin Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! İzmir'de 91. saatte kurtarma ekipleri enkaz altındaki 4 yaşındaki Ayda'ya canlı ulaştı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ozan Tufan'ın performansı Feyyaz Uçar'ı hayretler içinde bıraktı: Sanırım bir çip takıldı Diş hekimleri Aslı ve Zarife'nin cansız bedenlerine ulaşıldı 3 ölü, 15 yaralı! Viyana'da sinagog yakınlarındaki terör saldırısını Türkiye şiddetle kınadı Bedeni küçük, yüreği kocaman! Deprem enkazında günlerdir uyumadan hayat kurtarıyor CNN Türk muhabiri, deprem bölgesinden gerçekleştirilen yayında gözyaşlarına boğuldu Hangi kent ne kadar tehlikede? İşte il il Türkiye'nin deprem haritası