Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış - Son Dakika

Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış

03.12.2020 10:30

Brezilya'da hamile numarası yapan bir kadının, karnına koyduğu karpuz kabuğunun içinde uyuşturucu kaçırdığı ortaya çıktı. Karnındaki karpuz kabuğuna 2 kilo uyuşturucu yerleştiren kadının bu yöntemle kilolarca uyuşturucu kaçırdığı öğrenildi. Kadının 'yaratıcılığı' polis tarafından takdir edilirken bu durumun cezada etkili olmayacağı vurgulandı.

Brezilya'da "Şeytanın aklına gelmez" dedirten bir olay yaşandı. Ülkenin Sao Paulo kentinde hamile kılığına girerek uyuşturucu tacirliği yapan kadının, karnında taşıdığı karpuz kabuğunda uyuşturucu madde kaçırdığı ortaya çıktı.

KARPUZDAN 2 KİLOLUK KOKAİN ÇIKTI

Uyuşturucu kaçakçısı kadın ülkenin en büyük ikinci kenti Rio de Janeiro'ya giden bir otobüse bindiği sırada dikkat çekti. Yolcular kadından şüphelenince durumu polise bildirdi. Polisin otobüse düzenlediği operasyonda yakalanan uyuşturucu kaçakçısı kadının karnındaki karpuz kabuğundan, 2 kilogram ağırlığındaki 4 paket kokain türü uyuşturucu madde çıktı.

HER SEFERİNDE 100 DOLAR VERİLDİ

Öte yandan yerel basında çıkan haberlere göre, uyuşturucu tacirinin polis ifadesinde uyuşturucuyu Brezilya'nın başkenti Brasilia'ya naklettiği aktarıldı. Uyuşturucu sevkiyatı için kadına 500 Brezilya reali (yaklaşık 100 dolar) ödendiğini de haberler arasında yer aldı. Kadının bu taktikle kilolarca uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı belirtildi.

KADININ YÖNTEMİ TAKDİR EDİLDİ

Sao Paulo Eyalet Askeri Polisi tarafından yapılan açıklamada kadının 'yaratıcılığı' takdir edildi fakat bunun hiçbir şekilde hüküm giymesi halinde alacağı ciddi cezayı azaltmayacağını da ekledi.

Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Yeni Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki: Joe Biden'ın önceliği koronavirüs pandemisini kontrol altına almak Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı G.Saray ve Başakşehir'in İrfan Can transferi için yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor