Bronson Sinema Tv'de 28 Temmuz Perşembe - Son Dakika

Bronson Sinema Tv'de 28 Temmuz Perşembe

26.07.2011 10:27
Bronson Sinema Tv'de 28 Temmuz Perşembe

, System.String[]

Bu filmi ; SinemaTV D-Smart 5. kanalda, Teledünya 11. kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 117 ve Teledünya 9. kanalda izleyebilirsiniz.

'İngiltere'deki en azılı mahkum' olarak nitelendirilen Michael Gordon Peterson'ın gerçek hikayesi… Michael Peterson (Tom Hardy) 1974 yılında, aklı havada 19 yaşında bir gençtir. İsmini duyurmak isteyen Michael günün birinde el yapımı tabancasıyla birlikte postane soymaya kalkışır. Hemen hapsi boylayan genç, birkaç senede kurtulabilecekken, sürekli arıza çıkardığı için hem durmadan dayak yer hem de hapishane cezası 34 seneye uzar. Peterson bu süre zarfında alter ego geliştirir ve aksiyon yıldızı Charles Bronson gibi davranmaya başlar.

Tam bir hapishane kuşu

Bitmek bilmeyen kavgalar

Dört duvar arasında bir dostu var:

Alter egosu Charles Bronson

O artık bir film yıldızı

Tür : Aksiyon, Suç

Yönetmen : Nicolas Winding Refn

Yapım : 2008

Oyuncular : Tom Hardy, Kelly Adams, Luing Andrews, Katy Barker

Yayın tarihi : 28 Temmuz Perşembe

Yayın saati : 21:00

Bronson Sinema Tv'de 28 Temmuz Perşembe </p><p> </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bronson Sinema Tv'de 28 Temmuz Perşembe - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'ya adadığı gol sonrası Messi'ye ceza geldi Yılbaşı çekilişinin son talihlisi zaman aşımına 28 gün kala ortaya çıktı Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Gizemi çözülemeyen metal monolit bu kez de Kaliforniya'da bulundu Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Bankayı soymak istedi, pişman olup polise teslim oldu Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu 2 bin liraya satın aldığı traktöre gözü gibi bakıyor: Sesini duyan benim geldiğimi anlıyor