Bülent Turan: "Kanun geçerse barolar marjinalleşirmiş dediler, zaten bir kısmı marjinal değil mi?" - Son Dakika

Bülent Turan: "Kanun geçerse barolar marjinalleşirmiş dediler, zaten bir kısmı marjinal değil mi?"

08.07.2020 15:52

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, barolara yönelik düzenleme içeren kanun teklifine ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, barolara yönelik düzenleme içeren kanun teklifine ilişkin açıklamalarda bulundu. (3)

"Bu kanun geçerse barolar marjinalleşirmiş dediler. Zaten şu an bir kısmı için, bunlar marjinal değil mi? DHKPC'nin eylemcisini methiyeler düzen, Diyanet'le ilgili açıklamada tüm değerlerimize hakaret eden, zaman zaman Anadolu'nun tüm ruhunu inciten açıklamalar yapanlar bunlar değil mi? daha nasıl marjinal olunacak"

"Bu kanun geçtiğinde PKK, FETÖ, benzer kurumlar, kuruluşlar, örgütler tutar baro kurarmış. Kursunlar"

"CHP'nin arkasından bize ateş edeceklerine, CHP'nin arkasından olmayacak örgütlere selam göndereceklerine, CHP de kurtulur bunlardan. Kim, ne yapıyor görelim"

YORUMLAR
500
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bülent Turan: 'Kanun geçerse barolar marjinalleşirmiş dediler, zaten bir kısmı marjinal değil mi?' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement