Son Dakika Haberleri: Büyükşehir'den Lezzetli Yazı Atölyesi

Büyükşehir'den Lezzetli Yazı Atölyesi

3 yıl önce

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Eşitlik Biriminin kadınlara yönelik düzenlediği Yazı Mutfağı Atölyesi çalışmalarına başladı.

Büyükşehir'den Lezzetli Yazı Atölyesi, System.String[]

Büyükşehir Belediyesi Eşitlik Birimi tarafından 3 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde her salı günü Büyükşehir Belediyesi Sultandere Eğitim Merkezi'nde düzenlenecek "Yazı Mutfağı Atölyesi" çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi Eşitlik Biriminin kadınlara yönelik gerçekleştirdiği atölye çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Düzenlenen atölye çalışması ile kadınların fikirleri ve yaratıcı yazma teknikleri geliştiriyorlar. Nilay Yılmaz'ın eğitmen olarak katıldığı atölye çalışmalarında katılımcılar farklı fikir ve görüşleri yaratıcı düşünceleri ile birleştirip yazma tekniklerini yiyeceklerle buluşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın Kaynak, atölye çalışmasının Türkiye'de bir ilk olduğunu ifade ederek lezzetli bir yazı atölyesine katılan kursiyerlere ve eğitmen Nilay Yılmaz'a başarılar diledi.

Haber Yayın Tarihi: 03.01.2017 01:50 Kaynak: BültenlerOtobüsten düşüp ölen genç kızla ilgili kahreden detayı babası paylaştı Jigolo olmak istedi, 4 bin lira dolandırıldı İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular