Son Dakika Haberleri: Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın İlişkileri Hakkında İlk Kez Konuştu

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın İlişkileri Hakkında İlk Kez Konuştu

6 gün önce

Uzun süredir aşk yaşayan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy, tiyatro oyunundan çıkarken görüntülendi. Çift, ilişkileri hakkında ilk kez bu kadar net konuştu.

Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın, Maslak'ta sahnelenen 'Arzu Tramvayı' oyununu izlemeye gitti. Çift oyun bitimi bir mekana gitti. Çağatay Ulusoy içeri sevgilisi ile girdikten sonra mekanın perdeleri örtüldü.

Mekandan çıkınca Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa muhabirinin sorularını yanıtlayan Çağatay ve Duygu, ilişkileri hakkında ilk kez konuşarak mutluyuz mesajı verdi.

"HER ŞEY ÇOK GÜZEL GİDİYOR"

Sabaha karşı saat 04.00'te mekandan çıkan ikili, asansörden inince görüntülendi. Ulusoy, "Duygu Hanım'la birlikteliğiniz nasıl gidiyor, ayrıldığınız haberleri çıkmıştı bir ara" diyen muhabirlere, "Her şey çok güzel gidiyor. Arkadaşlar sürekli haberler çıkıyor ama biz mutluyuz, bir sorun yok" dedi.

"GÖRDÜĞÜMÜZ GİBİ"

Duygu Sarışın, ilişkileri hakkındaki sorulara, "Gördüğünüz gibi" demekle yetindi.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 11:15 

YORUMLAR


Şarkıcı Hatice, 4 Şehidimiz Varken Albümünün Reklamını Yapan Demet Akalın'a Tepki Gösterdi Şarkıcı Tuğba Özerk, 40 Gün Önce Kaybettiği Babası İçin Türkü Okudu Survivor'da Anlat Bakalım Oyunu Acun Ilıcalı'yı Çileden Çıkardı Oyuncu Beren Saat, Makyajsız Halini Paylaşarak Kısa Sürede Sildi