Son Dakika Haberleri: Camide Kurşun Yağdırdı! Cenaze Namazındaki Korkunç İnfaz Saniye Saniye Kamerada

Camide Kurşun Yağdırdı! Cenaze Namazındaki Korkunç İnfaz Saniye Saniye Kamerada

7 gün önce

Giresun'da silahlı saldırgan, husumetli olduğu şahsı cenaze namazına katıldığı caminin avlusunda öldürdü. Saldırganın kurşun yağdırdığı anlar, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Giresun'un Görele ilçesinde bir kişi husumetli olduğu şahsı cenaze namazına katıldığı caminin avlusunda vurarak öldürme anı güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

KORKUNÇ CİNAYET KAMERALARA YANSIDI

Görele İlçesine bağlı Soğusu Mahallesinde oturan Faik Sinirlioğlu bir akrabasının cenazesine katılmak için Hasanağa Camisine geldi. Burada aralarında husumet olduğu öğrenilen Hakan Aycı ile karşılaştı. İkili arasında bir süre tartıştıktan sonra cenaze namazı için avluya giren Sinirlioğlu'na Aycı belinde ki silahını çıkartarak kurşun yağdırdı. Bu anlar ise güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

EMEKLEYEREK KAÇMAYA ÇALIŞTI

Görüntülerde tartışma sonrası üzerine kurşun yağan Faik Sinirlioğlu emekleyerek kaçmaya çalıştı. Bu anlarda ise Hakan Aycı kurşun yağdırmaya devam etti. Olayın yaşandığı anda cami avlusunda bulunanların ise yaşadığı şaşkınlık ve korku dolu anlar görüntülere yansıdı. Cami avlusunda yaşanan cinayetin zanlısı Hakan Aycı'nın emniyette ki sorgusu devam ediyor.


YORUMLAR (1)
  • nihal: Her kafasi kizan cekiyor belindeki silahi vuruyor gitsin.Hele bizim orada ki aslen Göreleliyim,herkesin belinde silah.Yaziklar olsun beni hakli haksiz olmasi ilgilendirmiyor.Sonucta bir kisi oldü vuranda hapse girdi.Iki ocak söndü.Silah ruhsati bu kadar kolay verilmemeli.Helede bizim toplum gibi ciddi cahil insanlara.Biz hangi sorunumuzu medeni halledebiliyoruzki. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Emekli Astsubay Karısına Kurşun Yağdırdı, Ardından İntihar Etti Arkadaşını 43 Kere Bıçaklayıp Cesediyle Birlikte 20 Km Yol Giden Cani Katil: Ölmeyince Defalarca Bıçakladım

Cani Anne, 7 Yaşındaki Kızını Sürekli Telefonda Oynuyor Diye Boğarak Öldürdü Cemal Kaşıkçı İçin Gıyabi Cenaze Namazı