Son Dakika Haberleri: Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlu Olsun

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlu Olsun

7 ay önce

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftümüz Şahin Yıldırım ve müftülük personeli Belediye Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Bakır'ı makamında ziyaret etti.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlu Olsun, System.String[]

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle yapılan ziyarette İl Müftümüz Şahin Yıldırım, Camilere ilgiyi artırmak, önemini daha etkin şekilde anlatmak, her kesimle iş birliği yaparak camilerin ihtiyaçlarını sağlamak için Camiler ve Din Görevlileri Haftası olarak kutlandığını ifade etti. Her konuda destek olan Belediyemizin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Bakır'a teşekkür etti.

Belediye Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Bakır, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Camiler ve Din görevliler haftasını kutladığını ifade etti. Yapılan ziyarette Müftülük personelinin istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Bakır "İmkanlar dahilinde Müftülüğümüz programlarına destek olmaya çalışıyoruz. Camilerimiz, manevi huzura kavuştuğumuz, birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşlik duygularımızı güçlendirdiğimiz; hoşgörüyü, paylaşmayı ve dayanışmayı öğrendiğimiz, omuz omuza saf tuttuğumuz kutsal mekanlardır. Bu vesileyle tüm din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı kutluyorum" dedi.

Haber Yayın Tarihi : 02.10.2018 04:28 Kaynak: BültenlerRol Gereği Cinsel Saldırıya Uğrayan Oyuncu Kübra Kılınçkaya'dan Açıklama: Rüyalarıma Girdi Fotoğraf Çekimi Sırasında Tacize Uğrayan Joyce Vieira, Tacizciyi Dövdü Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!