Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Kesin aday listelerine göre Çanakkale'nin milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Mehmet Daniş
2- İsmail Kaşdemir
3- Sebahattin Güner
4- Yeşim Karadağ
DEMOKRAT PARTİ
1- Bekir Duman
2- Selami Münir Duru
3- Levent Karesioğlu
4- Beytullah Yavaş
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Ali Sarıbaş
2- Mustafa Serdar Soydan
3- Bülent Öz
4- Ahmet Küçük
EMEK PARTİSİ
1- Mehmet Mustafa Yalçıner
2- Fatih Polat
3- Refret Hayriye Arı
4- Eylem Göl
MİLLET PARTİSİ
1- Cahit Yılmaz
2- Alaattin Taras
3- Zakir Erdinç
4- Ayşen Özdemir
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Mustafa Çetin Gümüşoğlu
2- Erdoğan Türesel
3- Bülent Kudal
4- Nalan Yar
SAADET PARTİSİ
1- Şaban Sarı
2- Muharrem Hoşgör
3- Yusuf Hurşitoğulları
4- Mustafa Algül
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Niyazi Özer
2- İlhami Barıtcı
3- Kenan Tas
4- Bedri Şen
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- İbrahim Akkoyun
2- Mehmet Polat Küçükçelik
3- Mesude Kaya
4- Seçkin Gümüş
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Füsun Koroğlu Çorapçıoğlu
2- Enver Koç
3- Mehmet Doğan
4- İbrahim Kürşat Tuna
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Mukadder Çetinel Gökgiray
2- Mahmut Nedim Aydın
3- Fırat Tireli
4- Hilmi Kılıç
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Mehmet Tezel
2- Berna Ersoy
3- Fikret Sezen
4- Tuluğ Ünlütürk
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Yusuf Sarıbulut
2- Muharrem Öztürk
3- Gökhan Cenkız
4- Nurten Aytemur
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Ethem Hırçın
2- Yaşar Çınar
3- Mustafa Melih Namlıoğlu
4- Hüseyin Bilici
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Filiz Sanay
2- Ufuk Cankaya
3- Hüseyin Kavas
4- Remziye Vatansever
BAĞIMSIZ
-Harun Özcan
- Çankırı KESİN ADAY LİSTELERİ
Kesin aday listelerine göre Çankırı'nın milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- İdris Şahin
2- Hüseyin Filiz
DEMOKRAT PARTİ
1- Ömer Sarıalioğlu
2- Ahmet Demirel
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Muzaffer Cellat
2- Hasan Çelen
EMEK PARTİSİ
1- Kemal Sunar
2- Güneş Kılıç
MİLLET PARTİSİ
1- Yusuf Zaim
2- Edibali Erdem
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- İbrahim Ulutaş
2- İlhan Gaygusuz
SAADET PARTİSİ
1- Mehmet Ünver
2- Vehbi Aydoğan
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Fatih Karaşahin
2- Erdem Çağlar
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Fatih Hacıoğlu
2- Yaşar Er
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Şahin Eraslan
2- Hüseyin Yakar
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Yunus Erşen
2- Ali Emre Yalçınkaya
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Mehmet Keskin
2- Emel Kanbur
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Şaban Yılmaz
2- Dursun Kaygusuz
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Murat Çiftçi
2- Durhan Pınarcı
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Namık Kaya
2- Gani Çağlar
- Çorum KESİN ADAY LİSTELERİ-
Kesin aday listelerine göre Çorum'un milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Salim Uslu
2- Cahit Bağcı
3- Murat Yıldırım
4- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt
DEMOKRAT PARTİ
1- Önder Çolak
2- Mustafa Pak
3- İbrahim Yıldırım
4- Cavit Pak
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Tufan Köse
2- Sait Börekci
3- Muharrem Bozdoğan
4- Cengiz Atlas
EMEK PARTİSİ
1- Hasibe Beyaz
2- Ali Ekber Üşüdür
3- Dilek Cengiz
4- Erdoğan Gültekin
MİLLET PARTİSİ
1- Mehmet Damar
2- Adnan Faruk Şahin
3- Ali Matışlı
4- Nurşan Pekşen
SAADET PARTİSİ
1- Arif Ersoy
2- Adnan Cıdık
3- Ali Yazıcı
4- İsmail Sarıoğlu
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Orhan Horan
2- Yalçın Akman
3- Gürcan Akca
4- Mehmet Sarıarslan
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu
2- Fuat İstanbullu
3- Aybüke Topçubaşı
4- Hüseyin Esenyel
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Can Çetin
2- Koray Yıldırım
3- Metin Kocabay
4- İsmail Özen
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Yaşar Dertli
2- Kadir Durmuş
3- Uğur Hancı
4- Dilek Çelik
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Mustafa Yurttaş
2- Neşet Yılmaz
3- Mesut Celep
4- Halit Yılmaz
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Mustafa Özarslan
2- Necmi Ketenci
3- Munise Bozok
4- Mustafa Koçak
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Bilgin Sucu
2- Yusuf Damar
3- Ferai Bilgener
4- İsmail İspir
BAĞIMSIZ
- Murat Burhanoğlu - ANKARA
Son Dakika › Güncel › Çanakkale, Çankırı, Çorum Kesin Aday Listeleri - Son Dakika
Sizin düşünceleriniz neler ?