“Canım Aliye Ruhum Filiz” - Son Dakika

“Canım Aliye Ruhum Filiz”

16.12.2019 00:07
“Canım Aliye Ruhum Filiz”, System.String[]

Yapı Kredi'nin, 75. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında düzenlenen "Canım Aliye Ruhum Filiz" sergisi, Sabahattin Ali'nin daha önce sergilenmemiş / yayımlanmamış fotoğraflarından ve mektuplarından oluşuyor.

Yapı Kredi'nin, 75. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında düzenlenen "Canım Aliye Ruhum Filiz" sergisi, Sabahattin Ali'nin daha önce sergilenmemiş/ yayımlanmamış fotoğraflarından ve mektuplarından oluşuyor.

“Canım Aliye Ruhum Filiz”

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi “Canım Aliye Ruhum Filiz” - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Asgari ücret zammı için ilk toplantı başladı Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı