Canon, Eos Rebel Sl3'ün Nisan Sonunda Çıkacağını Duyurdu - Son Dakika

Canon, Eos Rebel Sl3'ün Nisan Sonunda Çıkacağını Duyurdu

10.04.2019 19:08
Canon, Eos Rebel Sl3'ün Nisan Sonunda Çıkacağını Duyurdu, System.String[]

Canon'un 4K video çekimi yapabilen DSLR makinesi EOS Rebel SL3, Nisan ayı sonunda satışa sunulacak.

Canon, EOS Rebel SL3 DSLR ile ilgili dedikodulara cihazın yolda olduğunu söyleyerek noktayı koydu. EOS 250D ve EOS Kiss X olarak da bilinen makine, Canon'un şu ana kadar ürettiği en küçük ve en hafif DSLR'ı olacak.

B&H Photo üzerinden 549 dolar, Best Buy üzerinden 599 dolara ön siparişi verilebilen EOS Rebel SL3 DSLR; önceli gibi 24,1 MP APS-C sensör kullanıyor ve şirketin son işlemcisi olan DIGIC 8'den gücünü alıyor. Makinenin hassaslık menzili ISO 100-25.600 ancak gerekli durumlarda ISO 51.200'e de ayarlanabiliyor. Şirketin yeni DSLR'ı, 4K video kaydı yaparak bu seviyedeki EOS DSLR cihazları arasında da bir ilki gerçekleştiriyor.

Cihazda bulunan Wi-Fi ve Bluetooth sayesinde kablosuz olarak fotoğraf iletimi sağlanabiliyor. Ayrıca akıllı telefonlar ve tabletlerle de uzaktan kontrol gerçekleştirilebiliyor.

9 noktalı AF (oto. fokus) özelliğinin bulunduğu kamerada ayrıca Spot AF modu da bulunuyor. Spot AF modu, kullanıcıların bir konu içerisindeki belli bir bölgeye odaklanmasını sağlarken Dual Pixel CMOS AF, Full HD video kayıtlarında ve canlı görüntülerde kullanılabiliyor. Ayrıca canlı çekimler sırasında Eye Detection AF kullanılarak kişinin gözleri daha keskin ve odaklanmış hâle getirilebiliyor.

Yeni kamerada ayrıca temasa hassas çok açılı LCD ve sahnenin yüzde 95'ini kapsayabilen optik kadraj da bulunuyor. Hızlandırılmış 4K çekimin yanı sıra Smooth Skin ve Digital Lens Optimizer özellikleri de yer alıyor. Sadece gövdesi 599 dolardan satışa çıkarılacak olan EOS SL3, Nisan ayının sonunda raflardaki yerini alacak.

Canon, Eos Rebel Sl3'ün Nisan Sonunda Çıkacağını Duyurdu
Canon, Eos Rebel Sl3'ün Nisan Sonunda Çıkacağını Duyurdu

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Canon, Eos Rebel Sl3'ün Nisan Sonunda Çıkacağını Duyurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Lunaparkta rezalet! Genç çift, bindikleri dönme dolapta cinsel ilişkiye girdi Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar ABD'li hava yolu şirketi United Airlines, 2020'de 7 milyar dolar zarar etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı