Cem Yılmaz'a Demet Akalın'ı sinirlendiren sözlerini sordular, hem kızdı hem yalanladı - Son Dakika

Cem Yılmaz'a Demet Akalın'ı sinirlendiren sözlerini sordular, hem kızdı hem yalanladı

17.04.2021 08:12

Gösterisinde Tiktok'ta 7 bin TL kaybeden Demet Akalın'ın kızı Hira için "Benim oğlum 6 bin TL kaptırdı. Biraz daha zeki" dediği ileri sürülen Cem Yılmaz, çıkan haberlere tepki gösterdi. "Ben böyle bir şey söylemedim" diyerek sert çıkan Yılmaz, soru sormaya devam eden muhabire de tepki gösterdi.

Cem Yılmaz önceki gün Etiler'deki bir marketten çıkarken görüntülendi. Alışveriş poşetlerini aracına taşıyan ünlü komedyene, Demet Akalın'ın kızı Hira'yla ilgili esprisi soruldu. Hira, TikTok hesabında7 bin lira kaybetmiş, Cem Yılmaz'ın da gösterisinde "Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah'tan. En azından biraz daha zeki" dediği yazılmıştı.

İDDİAYI YALANLADI

"Ben öyle bir şey söylemedim, kim diyor bunları?" diye tepki gösteren Yılmaz, muhabirlerin "Gösterinizde söylediğiniz yazıldı" sözleri üzerine "Tamam, söyledim evet!" diyerek aracına bindi.

Demet Akalın'ın kızı için 'Benim oğlum daha zeki' dediği ileri sürülen Cem Yılmaz sert çıkıştı

Öte yandan Cem Yılmaz'ın markete 4 milyon 300 bin liralık Porsche'siyle gelmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Demet Akalın'ın kızı için 'Benim oğlum daha zeki' dediği ileri sürülen Cem Yılmaz sert çıkıştı

DEMET AKALIN, CEM YILMAZ'A SERT ÇIKMIŞTI

Cem Yılmaz'ın söylediği iddia edilen sözlere Demet Akalın'dan yanıt gecikmemişti. Akalın, bir takipçisinin 'Demet'e bir gol daha' paylaşımına "Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan Doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin" diyerek cevap vermişti.

Cem Yılmaz'a Demet Akalın'ı sinirlendiren sözlerini sordular, hem kızdı hem yalanladı
"Benim oğlum Hira'dan daha zeki" diyen Cem Yılmaz'a Demet Akalın'dan yanıt: Ondan daha merhametli olduğum kesin

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz'a Demet Akalın'ı sinirlendiren sözlerini sordular, hem kızdı hem yalanladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Defne Samyeli'nin Defne Samyeli'nin "Yaza hazırız" paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti Everest'e tırmanan iki dağcı, 'kar körlüğü ve yorgunluk' nedeniyle yaşamını yitirdi Everest'e tırmanan iki dağcı, 'kar körlüğü ve yorgunluk' nedeniyle yaşamını yitirdi
Advertisement