Cemre Kemer'den sevenlerini üzecek açıklama - Son Dakika

Cemre Kemer'den sevenlerini üzecek açıklama

14.04.2021 23:59
Cemre Kemer'den sevenlerini üzecek açıklama, System.String[]

6 aylık hamile olan şarkıcı Cemre Kemer, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Kemer, sevenlerini üzecek bir açıklamada bulundu

Son zamanlarda sadece spor yaptığını ifade eden Cemre Kemer, "Gebeler ilaç kullanamadığı için dışarı çıkıp ufak bir yürüyüş yaptıktan sonra hemen eve dönüyorum. Hiçbir arkadaşımla görüşemiyorum" dedi.

"ALBÜMÜ ERTELEMEK ZORUNDA KALDIM

Vakaların artmasından dolayı çıkaracağı albümü ertelemek zorunda kaldığını söyleyen Kemer, "Bu süreçte bir şey yapmak akıl işi değil. Bir de işin içinde gebelik olunca albüm çıkarmayı ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldım" diyerek sevenlerini üzdü.

Cemre Kemer'den sevenlerini üzecek açıklama
Cemre Kemer'den sevenlerini üzecek açıklama

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Cemre Kemer'den sevenlerini üzecek açıklama - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı?
Advertisement