Cihan Ünal Söylediği Şarkı Geceye Damgasını Vurdu! - Son Dakika

Cihan Ünal Söylediği Şarkı Geceye Damgasını Vurdu!

12.04.2018 09:15
Cihan Ünal Söylediği Şarkı Geceye Damgasını Vurdu!, System.String[]

"Bir Mucize Olsun" dizisinin tüm ekibinin biraraya geldiği yemekte sahneye çıkan Cihan Ünal, Frank Sinatra'nın "My Way" şarkısını söyledi.

Keyifli anların yaşandığı gecede bol bol sohbet ve kahkaha eksik olmadı.

Usta oyuncu Cihan Ünal ''Böyle bir projede böyle güzel bir ekiple birlikte çalışmaktan çok mutluyum'' dedi.

Başarılı oyuncu Furkan Palalı ise duygularını ''İlk günden bugüne beraber yürüdüğümüz için çok teşekkür ediyorum'' diyerek dile getirdi.

Yapımcılığını Pastel Film adına Yaşar İrvül ile Efe İrvül'ün yaptığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan ve Ozan Uzunoğlu'nun üstlendiği, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı ''Bir Mucize Olsun'' dizisi, her Cuma saat 20.00'de FOX'ta.

Bir Mucize Olsun'da; Çukurdere'nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla (Su Kutlu) onu yetiştiren Maksude'nin (Ahu Sungur) yanında evlatlık gibi değil, hizmetçi gibi bir yaşam sürüyor. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit (Furkan Palalı) adında genç bir avukat çalıyor. Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla'ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar (Cihan Ünal) olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söylüyor. Yiğit getirdiği haberle Damla'ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmıyor, ona bir de aşık oluyor...

Dizide Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur ve Ayşegül Günay'a, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Cihan Ünal Söylediği Şarkı Geceye Damgasını Vurdu!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cihan Ünal Söylediği Şarkı Geceye Damgasını Vurdu! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Bakan Koca, yoğun bakım görüntülerini paylaşıp servislerin zorluğuna dikkat çekti Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, "Koronadan kaçış yok" deyip kritik 8 maddeyi sıraladı Beğenilen liderler anketinde Fahrettin Koca sürprizi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı geride bıraktı Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak Sosyal mesafeyi ihlal eden vatandaşları uyaran kaymakama şaşırtan cevap: Tamam dayı Korona aşısını bulan Türk profesör Uğur Şahin uyardı: Kış zor geçecek rahatlama Mart'ta Mike Tyson, yıllar sonra itiraf etti: Doping testlerinden kurtulmak için plastik cinsel organ kullandım