Cinayet Süsü'nün Aşıkları! - Son Dakika

Cinayet Süsü'nün Aşıkları!

21.10.2019 08:29
Cinayet Süsü'nün Aşıkları!, System.String[]

Usta oyuncu Binnur Kaya ve Ölümlü Dünya filmiyle sevilen Feyyaz Yiğit, Cinayet Süsü'nde iki aşığı canlandırarak seyirciyi gülmekten kırıp geçirecek.

Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen veMehmet Özgür'ün rol aldığı komedi filmi 'Cinayet Süsü'25 Ekim'de vizyona giriyor. 'Ölümlü Dünya'nın yaratıcı ekibi Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit'in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Ali Atay'ın üstlendiği "Cinayet Süsü" seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Tarihin en gizemli seri katil vakasını olabilecek en yanlış yöntemlerle çözmeye çalışan Cinayet Büro Baş komiseri Emin (Uğur Yücel) ve ekip arkadaşları Asuman (Binnur Kaya), Salih (Cengiz Bozkurt), Dizdar Koşu (Feyyaz Yiğit), Alattin'in (Mert Denizmen) hikayesini konu alan film, yüksek temposu ve aşırı doz komedisiyle sinemaseverlerin büyük beğenisini kazanacak.

Filmde, Cinayet Büro ekibinden Asuman ve Suç Uzmanı Dizdar Koşu, seri katili yakalamak için büyük bir çaba harcarken birbirlerine aşık olacaklar. Cinayet Süsü'nde Asuman ve Dizdar'ın, birbirlerini ilk gördükleri andan başlayan aşkları ve yakınlaşmak için sarf ettikleri çaba seyirciyi çok güldürecek. İki aşığın kahkaha dolu sahneleri ve kendilerine has aşk dolu diyalogları filmin fenomen sahneleri arasında yer alacak.

Filmin konusu: Film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli vealışılmadık vakayı, çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor. Birbiri ardında yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor.

Cinayet Süsü'nün Aşıkları!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cinayet Süsü'nün Aşıkları! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun 'A Takımı' belli oldu Son Dakika: Ekonominin yeni patronu Lütfi Elvan, yol haritasını anlattı: Enflasyonla mücadele sürecini kararlı şekilde destekleyeceğiz Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü duvara çarptı: 3 ölü, 1 yaralı KJ hatalarıyla gündeme gelen TRT'den bir yanlışlık daha: Devletin zirvesi Atanıtkabir'deydi Çimento kamyonunun kağıt gibi ezdiği minibüsten şoför, mucize eseri çıktı Güney Afrika'da 2 milyon yıllık insansı kafatası bulundu Gizli kamerayı izleyince hayatının şokunu yaşadı! İç çamaşırlarını giyip kadın kılığına giren kocasıymış Jandarma kontrol noktasından geçerken elindeki tabancayla video çeken Suriyeli yakalandı