Evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini öldüren şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı - Son Dakika

Evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini öldüren şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı

27.09.2020 16:38

Uşak'ta evlenmek istediği yaşı küçük kızın annesini öldürdükten sonra kayıplara karışan katil zanlısı, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı.

Geçtiğimiz günlerde evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini yaşanan tartışma sonucu bıçaklayan zanlı, polisler tarafında saklandığı evde kıskıvrak yakalandı.

25 Eylülde meydana gelen olayda, yabancı uyruklu Muhammet Fahim Kaderi (23), kendisi gibi yabancı uyruklu olan ve evlenmek istediği Z.K'nın evine gitti. Evde henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı Kaderi ve Z.K'nın annesi Mahsume Kanbere arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma yerini kavgaya bıraktı. Kaderi yanında getirdiği bıçakla Kanbere'yi karnından bıçaklayarak kaçtı.

SAKLANDIĞI EVDE KISKIVRAK YAKALANDI

İhbarlar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Kanbere'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipleri, katil zanlısı Kaderi'yi arama çalışması başlattı. Yapılan titiz çalışmalar sonucunda Kaderi, Kemalöz Mahallesi'nde saklandığı bir evde kıskıvrak yakalandı. Ayrıca Kaderi'nin bir süre önce 16 yaşındaki kız çocuğu Z.K'yı istediği ve hem Z.K'nın hem de ailesinin isteği ve onayı olmadığı için tartışma çıktığı öğrenildi.

Evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini öldüren şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini öldüren şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti