Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı - Son Dakika

Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı

02.11.2020 11:04

Geçtiğimiz hafta bornozuyla yatağa atladığı esnada cinsel organı görünen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, önceki gün ortaya çıktı. Gökçe, cinsel organının görünmesiyle ilgili soruları cevapsız bıraktı.

Tuz serpme hareketiyle adını dünyaya duyuran Nusret Gökçe, satın aldığı lüks otelinde bir gününün nasıl geçtiğini göstermek için bir video çekti. Köpük banyosu yaptıktan sonra bornozla yatağa atlamak isteyen Gökçe'nin cinsel organı göründü. Kısa sürede gündem olan Nusret, takipçileri uyarmasına rağmen video silmedi.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takılan Nusret Gökçe, orada bulunan iki restoranını gezerek denetlemelerde bulundu. Maçka'daki otelinde bornozuyla iç çamaşırsız bir şekilde yatağa atladıktan sonra cinsel organı görünen Nusret Gökçe, bu konu hakkında konuşmadı.

Öte yandan Nusret Gökçe'nin maskesiz olması da dikkatlerden kaçmadı.

Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı
Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Cinsellik Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi 18 yaşındaki genç kızın feci şekilde can verdiği kaza kamerada Eşi otomobilde sıkışan sürücü olay yerinde şoka girdi Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti