Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı - Son Dakika

Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı

02.11.2020 11:04

Geçtiğimiz hafta bornozuyla yatağa atladığı esnada cinsel organı görünen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, önceki gün ortaya çıktı. Gökçe, cinsel organının görünmesiyle ilgili soruları cevapsız bıraktı.

Tuz serpme hareketiyle adını dünyaya duyuran Nusret Gökçe, satın aldığı lüks otelinde bir gününün nasıl geçtiğini göstermek için bir video çekti. Köpük banyosu yaptıktan sonra bornozla yatağa atlamak isteyen Gökçe'nin cinsel organı göründü. Kısa sürede gündem olan Nusret, takipçileri uyarmasına rağmen video silmedi.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takılan Nusret Gökçe, orada bulunan iki restoranını gezerek denetlemelerde bulundu. Maçka'daki otelinde bornozuyla iç çamaşırsız bir şekilde yatağa atladıktan sonra cinsel organı görünen Nusret Gökçe, bu konu hakkında konuşmadı.

Öte yandan Nusret Gökçe'nin maskesiz olması da dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kürtçe müzik yapan sanatçı Zelal Gökçe İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı Kürtçe müzik yapan sanatçı Zelal Gökçe İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı Örgüt propagandasından araması bulunan müzisyen İstanbul Havalimanı'nda yakalandı Örgüt propagandasından araması bulunan müzisyen İstanbul Havalimanı'nda yakalandı 135 yıl hapsi istenen 'Bitcoin Safiye' ve eşi 39 sayfa savunma yaptı 135 yıl hapsi istenen 'Bitcoin Safiye' ve eşi 39 sayfa savunma yaptı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Cinsellik Cinsel organının göründüğü videoyu paylaşan Nusret Gökçe, soruları yanıtsız bıraktı - Son Dakika


Advertisement