Cinsiyet Değiştirme Filtresi Kullanan Çağla Şikel, Alişan'a Benzedi - Son Dakika

Cinsiyet Değiştirme Filtresi Kullanan Çağla Şikel, Alişan'a Benzedi

23.05.2019 22:19

Son günlerde ünlüler arasında hızla yayılan cinsiyet değiştirme akımına Çağla Şikel de uydu. Şikel'in Alişan'a olan benzerliği ise şaşırttı.

Snapchat'in bu aralar kullanılan efektleri hepimizi oldukça eğlendiriyor. Akıma son uyan ünlü isim ise Çağla Şikel oldu.

ÜNLÜLER PAYLAŞMAYA BAŞLADI

Snapchat'in yeni filtre güncellemesi sosyal medyada eğlenceli paylaşımlara neden oluyor. Giderek gelişen ve daha da gerçekçi olan filtrelerin en yenisi, karşı cinsiyette nasıl görüneceğinizi gösteriyor. Bir kadın veya erkek olarak nasıl görüneceğini merak eden ünlüler, sosyal medya hesaplarından sonuçları paylaşmaya başladı.

"YILLARCA BENİ GÖRMEZDEN GELDİN"

Cinsiyet değiştirme filtresi modasına uyan Çağla Şikel, Alişan'a seslendi: "Yıllarca beni görmezden geldin, kardeşin bilmedin. Artık sahip çık bana"

Cinsiyet Değiştirme Filtresi Kullanan Çağla Şikel, Alişan'a Benzedi

Son Dakika Magazin Cinsiyet Değiştirme Filtresi Kullanan Çağla Şikel, Alişan'a Benzedi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (34)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı