"Çocuğum Adnan Oktar'a feda olsun" diyen Nursel Tekin, tahliye edildi - Son Dakika

"Çocuğum Adnan Oktar'a feda olsun" diyen Nursel Tekin, tahliye edildi

13.12.2019 13:39

Adnan Oktar Organize Suç Örgütü'ne yönelik aralarında örgüt elebaşı Oktar'ın da bulunduğu 167'si tutuklu sanığın yargılandığı davada 91 kişinin "ev hapsi" şartıyla tahliyesine karar verildi. 91 kişiden "Çocuğum Oktar'a feda olsun" diyen Nursel Tekin dikkat çekti.

Adnan Oktar Organize Suç Örgütü'ne yönelik, aralarında örgütün elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 167'si tutuklu 226 sanığın yargılandığı davada örgüt üyeliğinden yargılanan 91 kişinin "ev hapsi" şartıyla tahliyesine karar verildi. Tahliye edilen 91 kişiden birinin "Çocuğum Adnan Oktar'a feda olsun" diyen Nursel Tekin'in de bulunması dikkat çekti.

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgütün elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 167'si tutuklu 226 sanığın yargılandığı davanın 50. duruşmasında, sanık savunmaları alındı.

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısında bulunan salonda yapılan duruşmaya, tutuklu sanık Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu 161 sanık ve avukatları katıldı.

NURSEL TEKİN TAHLİYE OLDU

226 sanıktan 91'i, 'ev hapsi' şartıyla tahliye edildi. Tahliye edilenler arasında "Bir milyar çocuğum olsa Adnan Oktar'a feda olsun" diyen Nursel Tekin de yer aldı.

22 EKİM'DE GÖZALTINA ALINMIŞTI

Adnan Oktar'a çocuğunu feda ettiği açıklamasıyla kamuoyunda tanınan Nursel Tekin, 22 Ekim tarihinde gözaltına alınmıştı. Tekin, daha önce yaptığı açıklamada "Tekin yaptığı açıklamada "Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim" sözleriyle gündeme gelmişti.

 Çocuğum Adnan Oktar'a feda olsun diyen Nursel Tekin, tahliye edildi

Son Dakika Güncel 'Çocuğum Adnan Oktar'a feda olsun' diyen Nursel Tekin, tahliye edildi - Son Dakika


Son Dakika

Oyuncu Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Eskort sitesine büyük darbe: 2 ayda bir milyona yakın para kazanmışlar