Çubuk Belediyesinden emlak vergisi uyarısı - Son Dakika

Çubuk Belediyesinden emlak vergisi uyarısı

23.11.2020 12:45
Çubuk Belediyesinden emlak vergisi uyarısı, System.String[]

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, 2020 yılının emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit son ödeme tarihinin 30 Kasım'da sona ereceğini bildirdi.

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, 2020 yılının emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit son ödeme tarihinin 30 Kasım'da sona ereceğini bildirdi.

Demirbaş, yaptığı açıklamada, vergilerin, belediye hizmet binasında bulunan veznelerden, posta hesabından ya da internet üzerinden ödenebileceğini belirtti.

Mükelleflerin, "www.cubuk.bel.tr" adresinden e-belediye sisteminin borç sorgulama bölümünde kimlik numaralarını girerek kredi kartıyla da borçlarını yatırabileceklerini ifade eden Demirbaş, yatırılan vergilerin her kuruşunun hizmet olarak Çubuk'a geri döneceğini vurguladı.

Belediye olarak vatandaşa her türlü kolaylığı sağlamaya çalıştıklarını aktaran Demirbaş, şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızın cezalı duruma düşmeden emlak ve çevre temizlik vergilerini zamanında yatırmasını istiyoruz. Bu kapsamda koronavirüs salgını önlemleri kapsamında belediye hizmet binasındaki veznelerden vergi işlemlerini yapabilmelerinin yanı sıra mesai saatlerine bağlı kalmadan mükelleflerimiz hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı için belediyemizin e-belediye ve bankaların online işlemler adresinden de ödemelerini online olarak kolaylıkla yapılabilirler. İlçe sakinlerimiz ve mükelleflerimizin ödeme konusunda gösterdikleri hassasiyet içinde ayrıca şimdiden teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çubuk Belediyesinden emlak vergisi uyarısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yunan Başpiskoposunun İslam ve Müslümanlar için söylediği hadsiz sözlere tepki yağdı Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular Samsun-İstanbul uçağı, bilinç kaybı yaşayan yolcudan dolayı acil iniş yaptı İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi