Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek - Son Dakika

Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek

21.04.2021 23:29

Show TV ekranlarından yayınlanan Çukur dizisinde Emmi rolünü canlandıran Kadir Çermik, diziye veda edecek. Emmi, amca Cumali'nin adamları tarafından öldürülecek.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi usta isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde yaprak dökümü sürüyor.

ÖLDÜRÜLEREK VEDA EDECEK

Dört yıldır aralıksız izleyenlerin karşısına çıkan Dizi, mayıs ayında final yapacak. Final bölümünün yaklaşmasıyla birlikte oyuncularda da bir bir sevilen diziye veda etmeye başladı. Son olarak sevilen yapımda Emmi karakterine hayat veren Kadir Çermik, Amca Cumali'nin adamları tarafından öldürülerek Çukur'a veda edecek.

DAHA ÖNCE DE 3 İSİM VEDA ETMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz bölümlerde de Kubilay Aka'nın canlandırdığı Celasun ile Ece Yaşar'ın oynadığı Karaca karakterleri ile Kulkan Erdenet'e hayat veren Genco Özak, diziye veda etmişti.

Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek
Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek
Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek
Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek

Son Dakika Magazin Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
  • Final olmasınnnn: Ya Allah aşkına dizide kim kaldı herkes gitti selim, azer, Çağatay, arık, cengiz, Karaca, celasun, kulkan, emmi. Bu diziyi eskiden beri biliyodum bazen izliyordum ama 4. Sezonda sevmeye başladım. 4. Sezonda da herkes gitti. Ve final yapacak. Lütfen şu yaprak dökümüne son verin ve final yapmayın ya Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Defne Samyeli'nin Defne Samyeli'nin "Yaza hazırız" paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti Everest'e tırmanan iki dağcı, 'kar körlüğü ve yorgunluk' nedeniyle yaşamını yitirdi Everest'e tırmanan iki dağcı, 'kar körlüğü ve yorgunluk' nedeniyle yaşamını yitirdi
Advertisement