Son Dakika Haberleri: Damatlık ve Gelinlikle Düğün Öncesi Hastanenin Yolunu Tuttular

Damatlık ve Gelinlikle Düğün Öncesi Hastanenin Yolunu Tuttular

3 ay önce

Damatlık ve gelinlikle düğün öncesi hastanenin yolunu tuttular Rahatsız olan damadın babası düğüne gelemeyince Safiye ve Ahmet çifti konvoyla hastaneye gitti, el öpüp dua aldı Şuhut Devlet Hastanesi'nde tedavisi süren baba, oğlu ve gelinini bahçede görünce hayli duygulandı Damat Ahmet Akduman;

Damatlık ve gelinlikle düğün öncesi hastanenin yolunu tuttular
Rahatsız olan damadın babası düğüne gelemeyince Safiye ve Ahmet çifti konvoyla hastaneye gitti, el öpüp dua aldı
Şuhut Devlet Hastanesi'nde tedavisi süren baba, oğlu ve gelinini bahçede görünce hayli duygulandı
Damat Ahmet Akduman;
"Diğer damat ve gelin adaylarına örnek olmasını isteriz"

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde, Safiye Akduman ile evlenen Ahmet Akduman, hastalığı sebebi ile mutlu günlerinde yanlarında olmayan babası İsmail Akduman'ı konvoy eşliğinde eşiyle Şuhut Devlet Hastanesi'nde ziyaret ederek elini öptü.
Şuhut ilçesine bağlı Anayurt köyünde ikamet eden Safiye ve Ahmet çifti için düğün merasimi düzenlendi. Damadın 72 yaşındaki babası İsmail Akduman, hastalığı dolayısıyla Şuhut Devlet Hastanesi'nde tedavi gördüğü için düğün merasimine gidemedi. Düğün öncesi baba İsmail Akduman'a sürpriz yapan Akduman çifti, üzerlerindeki damatlık ve gelinlikle konvoy halinde Şuhut Devlet Hastanesine geldi. Gelin ve damat, baba Akduman'ı hastane bahçesinde ziyaret eden ellerini öptü ve dua aldı.
Ziyaret esnasında duygu dolu anlar yaşanırken, damat Ahmet Akduman, "Biz de babam da bayağı bir duygulandık. Tabii ki güzel oldu, yani örnek bir davranış oldu. Babam da sevindi açıkçası. Düğünde olmasını isterdik, ama olmadı, Diğer damat ve gelin adaylarına örnek olmasını isteriz" dedi.
Gelin Safiye Akduman ise açıklamasında, "Eşimin babası, kayınpederim kız istemede ve nikah merasiminde, bütün işlemlerinde hiçbir zaman yanımızda olamadı. Hiç olmasa düğünümüzde yanımızda olmasını istedik. Onda da olamadığı için biz onu ziyaret etmek istedik hastanede. Yanımızda olamadığı için biz onun yanında olduk ve bayağı duygulandık" ifadelerine yer verdi.Kayıp Ağabeyini Arama Çalışmasını Ağlayarak İzledi Sincan Cezaevi Önünde Dehşet! Gazi ve Avukatlara Otobüs Çarptı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Önümüzdeki Sezon Avrupa'ya Gidemeyebiliriz