Dan Brown'dan Yeni Kitap - Son Dakika

Dan Brown'dan Yeni Kitap

16.01.2013 16:11
Dan Brown'dan Yeni Kitap, System.String[]

Dan Brown'un yeni kitabı 'Inferno' Mayısta çıkıyor.

'Da Vinci Şifresi', 'Melekler ve Şeytanlar' gibi çok satanlar listesine giren kitapların yazarı Dan Brown'un yeni kitabı 'Inferno' mayısta çıkıyor.

Dünyaca ünlü Amerikalı yazar Dan Brown'ın son kitabı "İnferno"nun Mayıs ayında piyasa çıkacağı bildirildi. "Da Vinci Şifresi", "Kayıp Sembol", "Melekler ve Şeytanlar" ile "İhanet Noktası" kitapların yazarı Brown, son kitabı için İtalya'nın Floransa kentinde yaptığı çalışmalarda Dante'nin eserlerinden etkilendiğini belirtti.

ROBERT LANGDON DA ROMANDA

Brown'ın, "Melekler ve Şeytanlar" kitabında okuyucularıyla tanıştırdığı ve Harvard Üniversitesi'nde simge bilim profesörü olan Robert Langdon'ın karakterini bu romanında da kullanacağı bildirildi. Kitabın Mayıs ayının ortasında okuyucularla buluşacağı bildirildi.

Brown'ın 2004 yılında büyük başarı kazanan "Da Vinci Şifresi" kitabı 40 dilde yayınlanmıştı.

Dan Brown'dan Yeni Kitap

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Dan Brown'dan Yeni Kitap - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar