Son Dakika Haberleri: Dani Alves'ten Kendisini Eleştiren Diego Forlan'a Sert Yanıt

Dani Alves'ten Kendisini Eleştiren Diego Forlan'a Sert Yanıt

3 ay önce

PSG'deki duran top krizinden sonra Dani Alves için "Neymar'ın hayat kadını gibi" diyen Forlan'a, Dani Alves'ten "kapa çeneni" yanıtı geldi.

Paris Saint-Germain'in tecrübeli oyuncusu Dani Alves, kendisi hakkında sert ifadeler kullanan Diego Forlan'a yanıt verdi.

Forlan'ın, "Neymar ile Cavani arasında bir sorun var. Bütün takım bunun farkında. Mantıksız olan şey Dani Alves'in yaptığı şey. Cavani'ye topu vermiyor ancak sanki Neymar'ın hayat kadınıymış gibi ona veriyor" şeklinde yaptığı açıklaması hakkında konuşan Dani Alves, Uruguaylı eski futbolcuya yüklendi.

"SON GOLÜ BEN ATTIM"

Dani Alves, "Hangi maçı izlediğini bilmiyorum ama takım arkadaşımdam topu almadım. Topu benden aldılar. Senin için bir bilgi vereyim. PSG'nin serbest vuruştan attığı son golü ben attım" açıklamasını yaptı.

"KAPA ÇENENİ"

Forlan'ı polemik yaratmaması yönünde uyaran Dani Alves, "Çeneni kapat ve ortalığı karıştırmak için benim ismimi kullanmayı bırak" dedi.


YORUMLAR

Kökeni 1969'da Kudüs'teki Mescid-i Aksa'nın Kundaklanmasına Uzanan İslam İşbirliği Teşkilatı İki Kadın, Araçlarına Aldıkları Otostopçu Gence İlaç İçirip Tecavüz Etti
İİT Zirvesinin Kudüs Kararı Sonrası Netanyahu'dan İlk Açıklama: Bu Açıklama Bizi Etkilemez