Son Dakika Haberleri: Dani Alves'ten Kendisini Eleştiren Diego Forlan'a Sert Yanıt

Dani Alves'ten Kendisini Eleştiren Diego Forlan'a Sert Yanıt

30 gün önce

PSG'deki duran top krizinden sonra Dani Alves için "Neymar'ın hayat kadını gibi" diyen Forlan'a, Dani Alves'ten "kapa çeneni" yanıtı geldi.

Paris Saint-Germain'in tecrübeli oyuncusu  Dani Alves, kendisi hakkında sert ifadeler kullanan  Diego Forlan'a yanıt verdi.

Forlan'ın, " Neymar ile Cavani arasında bir sorun var. Bütün takım bunun farkında. Mantıksız olan şey  Dani Alves'in yaptığı şey. Cavani'ye topu vermiyor ancak sanki  Neymar'ın hayat kadınıymış gibi ona veriyor" şeklinde yaptığı açıklaması hakkında konuşan  Dani Alves, Uruguaylı eski futbolcuya yüklendi.

"SON GOLÜ BEN ATTIM"

Dani Alves, "Hangi maçı izlediğini bilmiyorum ama takım arkadaşımdam topu almadım. Topu benden aldılar. Senin için bir bilgi vereyim. PSG'nin serbest vuruştan attığı son golü ben attım" açıklamasını yaptı.

"KAPA ÇENENİ"

Forlan'ı polemik yaratmaması yönünde uyaran  Dani Alves, "Çeneni kapat ve ortalığı karıştırmak için benim ismimi kullanmayı bırak" dedi.


Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Düğünde Kız Tarafı Takıları İsteyince İki Taraf Birbirine Girdi: Gelin ve 11 Davetli Yaralandı
Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin İlk 11'leri Belli Oldu