Son Dakika Haberleri: Davıd Luız: Paris'e Kulübün Emirleri Doğrultusunda Geldim

Davıd Luız: Paris'e Kulübün Emirleri Doğrultusunda Geldim

5 yıl önce

Paris Saint Germain'in Brezilyalı Stoperi David Luiz, terör saldırılarının ardından Paris'e dönerken, "Kulübün emirleri doğrultusunda geldim." dedi.

Davıd Luız: Paris'e Kulübün Emirleri Doğrultusunda Geldim, System.String[]

Paris Saint Germain'in Brezilyalı stoperi David Luiz, terör saldırılarının ardından Paris'e dönerken, "Kulübün emirleri doğrultusunda geldim" dedi.


Ülkesinin Arjantin ile oynadığı Dünya Kupası eleme müsabakası için Brezilya kadrosunda bulunan David Luiz, Paris'te üst üste yaşanan terör saldırılarının ardından, "Paris'e dönmek istemiyorum" ifadelerini kullanmıştı. Arjantin maçında kırmızı kart görerek hafta içi oynanacak Peru karşılaşmasında cezalı duruma düşen David Luiz, Fransa'ya dönerek takımının kampına katıldı.


İlk açıklaması sonrası sosyal medyadan tepki alan yıldız oyuncu, "Hiçbir şey bilmeyenlere sesleniyorum. Ben buraya kulübün emirleri doğrultusunda geldim. Milli Takımım da bu karara saygı duydu. Ben takımımla birlikte kampın sonuna kadar kalmak isterdim. Ancak bazen aklıselim davranmalısınız ve durumları anlamaya çalışmalısınız. Tanrı hayatını kaybedenleri kutsasın" ifadelerini kullandı. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 16.11.2015 12:07 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Uçak tuvaletindeki müstehcen görüntüsünü paylaşan Kerimcan Durmaz'a hapis cezası
Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?