Yürüyerek Yunanistan'a Geçen Davutoğlu, Yunan Mevkidaşını Aradı - Son Dakika

Yürüyerek Yunanistan'a Geçen Davutoğlu, Yunan Mevkidaşını Aradı

24.12.2014 16:13

Edirne programında sürpriz yaparak Pazarkule sınır kapısına giden Başbakan Davutoğlu, yürüyerek geçtiği Yunanistan'da Yunan mevkidaşını arayarak yeni yılını kutladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Edirne programında sürpriz yaparak Türk Yunan sınırındaki Pazarkule gümrük kapısına gitti ve Yunan mevkidaşı Samaras'ı arayarak yeni yılını tebrik etti.

ASKERLERİ SELAMLADI

Davutoğlu önce Türk tarafında nöbet tutan askerleri selamladı. Daha sonra yürüyerek Yunanistan tarafına geçip buradaki Yunan askerinin elini sıktı.

SAMARAS'I ARADI

Davutoğlu ardından da telefonla Yunanistan Başbakanı Antonis Samaras'ı arayarak yeni yılını kutladı.


* Kalimera Yunanca 'merhaba' anlamına geliyor.

Yürüyerek Yunanistan'a Geçen Davutoğlu, Yunan Mevkidaşını Aradı
Yürüyerek Yunanistan'a Geçen Davutoğlu, Yunan Mevkidaşını Aradı

Son Dakika Güncel Yürüyerek Yunanistan'a Geçen Davutoğlu, Yunan Mevkidaşını Aradı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu