Son Dakika Haberleri: Değerinin Altında Döviz Almak İsteyince Dolandırıldı

Değerinin Altında Döviz Almak İsteyince Dolandırıldı

30 gün önce

Aydın'ın Didim ilçesinde internetten tanıştığı birinden ucuza döviz almak isteyen bir kişi dolandırıldı. 125 bin TL vererek 180 bin İsviçre frangı alan şahış, paraların sahte olduğunu anlayınca soluğu emniyette aldı.

Aydın'ın Didim ilçesinde sosyal medya üzerinden tanıştığı bir şahıstan değerinin altında döviz almak isteyen kişi dolandırıldı.

125 BİN TL'YE 180 BİN İSVİÇRE FRANGI ALDI

Edinilen bilgiye göre; N.G. sosyal medya üzerinden bir bayanla tanıştı. N.G'nin tanıştığı bayan, bir yakınında 180 bin İsviçre Frangı olduğunu ve bu parayı bozdurmak istediğini söyledi. N.G. bayana güvenerek Aydın'ın Didim ilçesine geldi. Tanımadığı şahıslarla Didim'de buluşan N.G. 125 bin TL vererek, 180 bin İsviçre Frangı aldı. Parayı alan N.G bir süre sonra yabancı paraların sahte olduğunu anladı. N.G Didim İlçe Emniyet Amirliği'ne giderek, dolandırıldığını ve şahıslardan şikayetçi olduğunu belirtti.

Polis ekipleri dolandırıcıları yakalamak için çalışma başlattı.

Haber Yayın Tarihi : 23.03.2019 09:32 Kaynak: İHA

YORUMLAR


97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı