Demet Akalın, 20'li yaşlarından yüzünün yandığı bir kareyi paylaştı - Son Dakika

Demet Akalın, 20'li yaşlarından yüzünün yandığı bir kareyi paylaştı

04.05.2021 16:13

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Demet Akalın da 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına katılan ünlü isimlerden oldu. 20'nci yaş gününde patlayan balonlardan dolayı yüzünde ciddi yanıkların meydana gelmesiyle hastaneye kaldırılan Akalın, hastane odasında çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı.

Sosyal medyada başlayan 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına ünlü isimler de katıldı. Akıma dahil olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, herkesin aksine mutlu olduğu andan bir kare paylaşmak yerine yıllar önce yüzü yandığı için hastanede yattığı döneme ait bir fotoğraf paylaştı.

AKIMA YÜZÜNÜN YANDIĞI POZLA DAHİL OLDU

20. yaş gününü kutladığı bir partide mumların patlattığı yanıcı gaz dolu balon sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen Demet Akalın, akıma hastanede çekilen bir pozla katılarak "20. yaş günümde uçan balonlardan yanmıştım. Her gün kabukları soyuluyordu suratımın epey acılıydı" notunu düştü.

20'li yaşlar akımına dahil olan Demet Akalın, yüzünün yandığı bir pozunu paylaştı

Yıllar sonra yüzünün yanmasıyla ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı "Kimse bana acıdan bahsetmesin. Yanık çok fenaydı çok" ifadelerini kullanmıştı.

Demet Akalın, 20'li yaşlarından yüzünün yandığı bir kareyi paylaştı

Son Dakika Magazin Demet Akalın, 20'li yaşlarından yüzünün yandığı bir kareyi paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sarıgül yeni video yayınladı ama bu sefer kimse anlamadı Sarıgül yeni video yayınladı ama bu sefer kimse anlamadı Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Tam kapanmanın ardından normalleşme, bayram sonrası başlıyor Tam kapanmanın ardından normalleşme, bayram sonrası başlıyor İsrail'in saldırılarını protesto etmek isteyen çift, İstanbul Konsolosluğu önünde aracını ateşe verdi İsrail'in saldırılarını protesto etmek isteyen çift, İstanbul Konsolosluğu önünde aracını ateşe verdi Birçok kişinin bilmediği, çalışanlar için çift tazminat alabilmenin yolları Birçok kişinin bilmediği, çalışanlar için çift tazminat alabilmenin yolları İzinsiz yolculuk pahalıya patladı! Taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kaçamadı İzinsiz yolculuk pahalıya patladı! Taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kaçamadı Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı
Advertisement