Son Dakika Haberleri: Yılın Kadını Ödülünü Alan Demet Evgar'dan, Annesine Duygusal Teşekkür

Yılın Kadını Ödülünü Alan Demet Evgar'dan, Annesine Duygusal Teşekkür

4 gün önce

GQ 2018 Ödül Töreni'nde başarılı erkekler ödül alırken yılın kadını da seçildi. Yılın kadını seçilen Demet Evgar, ödülünü alırken annesine ettiği teşekkür konuşmasında "Kadın olmama izin verdiğin için teşekkürler" sözü ile duygu dolu anlar yaşattı.

GQ Dergisi 2018'de başarıları ve stilleri ile yılın erkeklerine ödül dağıttı. Erkeklere ödül dağıtırken yılın kadınını da unutmadı. "Avlu" dizisi ile izlediğimiz oyuncu Demet Evgar GQ 2018'in Yılın Kadını seçildi. Ödülü alırken samimi anlar yaşatan Evgar, annesini unutmadı ve "Kadın olmama izin verdiğin için teşekkürler" sözüne nazaran ödülü kadınlara ithaf etti.

"KURDUĞUMUZ HAYALLERİN BİRÇOĞU GERÇEK OLDU"

Ödülü Selçuk Yöntem'den alan Evgar, "Kadın olmama izin verdiğin için beni hep desteklediğin için Manisa'da balkonda yıldızlara bakarken kurduğumuz hayallerin birçoğu gerçek oldu, daha da olacaklar için çok teşekkürler." konuşması ile yürekleri sızlattı. Konuşmasını sonlandırırken "Bu ödülü toprak altında bu memlekette binlerce yıldır kalmış olan kadın hikayeleri için alıyorum."açıklaması ile ödülü kadınlara ithaf etti.

Dün Düzenlenen GQ Men Töreninde Ödüller Sahiplerini Buldu


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Sunucu Seda Akgül'den Şaşırtan İtiraf: Vücut Çalışan Erkekler Buluşmak İçin Mesaj Atıyor Cinsel İstismara Uğrayan Anne, Kendini Asarak İntihar Etti

Hastaneye Yaralı Olarak Getirilen Kadının Annesi Olduğunu Öğrenen Hemşire, Gözyaşlarına Boğuldu AK Parti'den Tanzim Satışlara Yönelik Eleştirilere Yanıt: O Görüntüler Onlara Geçmişi Hatırlatıyor