Son Dakika Haberleri: Demirci Mahalleleri Büyükşehir'i Ağırladı

Demirci Mahalleleri Büyükşehir'i Ağırladı

2 yıl önce

17 ilçede tüm mahalleleri adeta karış karış gezen Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Demirci ilçesinde Çardaklı, Serçeler ve Kerpiçlik mahallelerinin sakinleriyle buluştu.

Demirci Mahalleleri Büyükşehir'i Ağırladı, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, ilçe gezilerini Demirci ile sürdürdü. Şube Müdürü Ramazan Hakan Ulak ve daire başkanlığı yetkilileri, ilçeye bağlı Çardaklı, Serçeler ve Kerpiçlik mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşların talep ve şikayetlerini dinledi.

Manisa'nın büyükşehir olmasıyla birlikte hizmet anlamında elle tutulur değişim yaşandığını ifade eden mahalle sakinleri, Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı nezdinde Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün'e teşekkürlerini iletti. Demirci temasları kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürlüğünü de ziyaret eden ekipler, burada Koordinasyon İşleri Şube Müdürü Kazım Aysan ile bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesini Demirci'de en güzel şekilde temsil etmenin çabası içinde olduklarını belirten Aysan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Demirci'nin güzel hizmetlere kavuştuğunu söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 26.03.2018 02:16 Kaynak: BültenlerKaraköy'de başörtülü öğrenciye saldıran kadın adliyeye sevk edildi
Merih Demiral'ın yırtılan forması müzeye kaldırılıyor Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu