Derinkuyu Anadolu Lisesi Öğrencileri Masa Tenisi Turnuvasında İl Birincisi Oldu - Son Dakika

Derinkuyu Anadolu Lisesi Öğrencileri Masa Tenisi Turnuvasında İl Birincisi Oldu

21.01.2013 10:20
Derinkuyu Anadolu Lisesi Öğrencileri Masa Tenisi Turnuvasında İl Birincisi Oldu, System.String[]

21.01.2013 - Nevşehir'de liseler arasında Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Genç Kızlar Masa Tenisi turnuvasında Derinkuyu Anadolu Lisesi öğrencileri il birincisi oldu.

21.01.2013 - Nevşehir'de liseler arasında Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Genç Kızlar Masa Tenisi turnuvasında Derinkuyu Anadolu Lisesi öğrencileri il birincisi oldu.

Başarılı öğrencileri makamımda kabul eden Derinkuyu Kaymakamı Mithat Can Kutluca, öğrencileri sağladıkları başarılardan dolayı kutlayarak ve başarılarının devamını diledi.

Kaymakam Kutluca, Çorum veya Niğde'de yapılacak olan turnuvada Nevşehir'i temsil edecek öğrencilerden yeni başarılar beklediğini ve öğrencileri ödüllendireceğini kaydetti.

Öğrencilerin Kaymakam Kutluca'yı ziyaretlerinde, Okul Müdürü Ali İbiş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Necati Kök de hazır bulundu.

Muhabir: Osman Aytekin

Yayıncı: Yücel Velioğlu - NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Derinkuyu Anadolu Lisesi Öğrencileri Masa Tenisi Turnuvasında İl Birincisi Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti