Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Niğde haberleri, Niğde son dakika, son dakika Niğde

Son Dakika Niğde Haberleri

Son dakika Niğde haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son niğde haberleri anında burada.


 • 11:38 CHP Milletvekili Gürer, asgari ücretin 22 bin liraya yükseltilmesini talep etti

  CHP Milletvekili Gürer, asgari ücretin 22 bin liraya yükseltilmesini talep etti CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Türkiye'de yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle asgari ücretin 22 bin liraya yükseltilmesini talep etti. Gürer, yoksul kesimlerin temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandığını ve asgari ücretin geçinilebilir bir ücret olması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, asgari ücretin 4 ayda bir belirlenmesine yönelik kanun teklifini de TBMM Başkanlığına sundu.

 • 11:24 Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunda Mahkumlar Üretim Yaparak Rehabilite Oluyor

  Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunda Mahkumlar Üretim Yaparak Rehabilite Oluyor Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunda açılan 28 iş kolunda üretim yapan mahkumlar, meslek öğrenerek rehabilite oluyor ve üretime katkı sağlıyor. Kurum, tarım, hayvancılık, mobilya, demir, döşeme gibi farklı atölyelerde faaliyet gösteriyor. Ayrıca, çeşitli kurumların et ihtiyacını da karşılıyor ve yaklaşık 120 kuruma et gönderiyor. Mahkumlar, Meslek Eğitim Merkezi'nde kalfalık ve ustalık belgesi alabiliyor ve kurumda ileri işleme ürünleri üretiyor.

 • 10:41 Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki mahkumlar ülke ekonomisine katkı sağlıyor

  Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki mahkumlar ülke ekonomisine katkı sağlıyor Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki mahkumlar, tarım, hayvancılık, mobilya, demir, döşeme gibi alanlarda ürettikleri ürünlerle Türkiye'nin birçok yerine gönderim yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Ayrıca, kurum bünyesinde meslek eğitim merkezi bulunuyor ve hükümlüler sertifikalandırılarak meslek sahibi oluyorlar.

 • 10:04 Niğde'de 7 hırsızlık şüphelisinden 3'ü tutuklandı

  Niğde'de 7 hırsızlık şüphelisinden 3'ü tutuklandı Niğde'de polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda 7 hırsızlık olayı aydınlatıldı. 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • 10:03 Niğde'de Kış Lastiği Denetiminde 76 Araç Sürücüsüne Cezai İşlem Uygulandı

  Niğde'de Kış Lastiği Denetiminde 76 Araç Sürücüsüne Cezai İşlem Uygulandı Niğde'de polis ekipleri tarafından yapılan kış lastiği denetimlerinde 2 bin 720 araç sürücüsü denetlendi, 76 araç sürücüsü de ceza kesildi. Denetimlerde eksikliği tespit edilen 16 araç trafikten men edildi.

 • 10:02 Niğde'de 21 olay vücut izleriyle aydınlatıldı

  Niğde'de 21 olay vücut izleriyle aydınlatıldı Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda 1 ayda 21 olay, vücut izlerinin incelenmesiyle aydınlatıldı. Bu olaylar arasında hırsızlık, narkotik, cinsel istismar ve adam öldürme gibi suçlar bulunuyor.

 • Dün Dün 16:55 Niğde'de Kış Lastiği Denetimi: 77 Sürücüye Ceza Uygulandı

  Niğde'de Kış Lastiği Denetimi: 77 Sürücüye Ceza Uygulandı Niğde'de polis ekipleri, trafik güvenliğini artırmak amacıyla kış lastiği denetimi yaptı. Denetimlerde 2 bin 720 araç kontrol edildi ve 77 sürücüye ceza uygulandı, 16 araç trafikten men edildi.

 • Dün Dün 16:48 Niğde'de Tarım ve Orman Sergisi Açıldı

  Niğde'de Tarım ve Orman Sergisi Açıldı Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğrafların yer aldığı 'Tarım Orman ve İnsan' sergisi, Niğde Belediyesi Sanat Galerisi'nde açıldı. Sergide, 120 fotoğraf sergileniyor.

 • Dün Dün 16:48 Niğde'de Uyuşturucu Operasyonunda 13 Tutuklama

  Niğde'de Uyuşturucu Operasyonunda 13 Tutuklama Niğde'de kasım ayında düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 66 zanlıdan 13'ü tutuklandı. Operasyonlarda 797,43 gram sentetik uyuşturucu, 46,03 gram esrar, 41 uyuşturucu nitelikli hap, hassas terazi, ruhsatsız tabanca ve 7 fişek ele geçirildi.

 • Dün Dün 11:12 Milli atletler Şevval Özdoğan ve Aleyna Tok, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na kota almak için Niğde'de çalışmalarını sürdürüyor

  Milli atletler Şevval Özdoğan ve Aleyna Tok, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na kota almak için Niğde'de çalışmalarını sürdürüyor Şevval Özdoğan ve Aleyna Tok, Paris'te düzenlenecek olan 2024 Olimpiyat Oyunları'na katılmak için Niğde'de antrenmanlarını sürdürüyor. Milli atletler, haftalık 180 kilometre koşarak güç depoluyor ve olimpiyat kotasını geçmeyi hedefliyorlar. Antrenörleri Ahmet Yavuz, sporcularının başarılı olabileceğine inandığını belirtti.

 • Dün Dün 11:03 Bu kursu bitiren muhasebeci oluyor

  Bu kursu bitiren muhasebeci oluyor Niğde Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirleri Odası tarafından açılan ön muhasebe kursunu bitiren kursiyerler, ön muhasebe personeli olarak kolay iş buluyor. Kursiyerlerin birçoğu istihdam edilerek mükelleflerin yanına yerleştiriliyor. Kurslar, güncel muhasebe bilgileriyle birlikte uygulamalı örnekli çözümler sunuyor.

 • 02.12.2023 02 Ara 23:22 Niğde'de 9 işletme, engellilere indirim desteği sağladı

  Niğde'de 9 işletme, engellilere indirim desteği sağladı Türkiye Sakatlar Derneği Niğde Şubesi üyelerine özel, kentte faaliyet gösteren 9 işletme sürekli geçerli olmak üzere belli oranlarda indirim sağladı. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise Niğde Belediyesi'nin engellilere her zaman pozitif ayrımcılık yaptığını ifade etti.

 • 02.12.2023 02 Ara 20:38 UMKE ekipleri, rahatsızlanan avcıya yardım etti

  UMKE ekipleri, rahatsızlanan avcıya yardım etti Niğde'nin Altunhisar ilçesinde ava giden ve rahatsızlanarak geri dönemeyen bir kişiye UMKE ekipleri müdahale etti. Avcı, göğüs ağrısı ve solunum sıkıntısı yaşadığı için yardım istedi. UMKE ekibi tarafından yapılan tıbbi müdahalenin ardından avcı hastaneye kaldırıldı.

 • 02.12.2023 02 Ara 18:03 Niğde'de ava giden kişi rahatsızlandı

  Niğde'de ava giden kişi rahatsızlandı Niğde'nin Altunhisar ilçesinde ava giden Cihat Tosun, dağda rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Tosun, UMKE ekipleri tarafından Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:24 Niğde'de hayvan yetiştireceklere üniversiteden uygulamalı eğitim

  Niğde'de hayvan yetiştireceklere üniversiteden uygulamalı eğitim Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi'nde hayvan yetiştiricilerine yönelik uygulamalı eğitim programı düzenledi. Eğitimde hayvan besleme, tırnak bakımı ve önlemler gibi konular uygulamalı olarak gösterildi. Amaç, hayvan yetiştiriciliğini daha sistemli ve bilinçli yapmak, verimi artırmak ve işletmelerde daha bilinçli bir sistemin oturtulması.

 • 02.12.2023 02 Ara 12:53 Niğde'de inşaatta kaza: Bir işçi hayatını kaybetti

  Niğde'de inşaatta kaza: Bir işçi hayatını kaybetti Niğde Merkez İlhanlı Mahallesi'nde bir inşaatta çalışan İsmail Ethem Büyüksaraç, merdiven boşluğuna düşerek ağır yaralandı. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayan Büyüksaraç, hayatını kaybetti. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 02.12.2023 02 Ara 12:49 Niğde'de İnşaat İşçisi Düşerek Hayatını Kaybetti

  Niğde'de İnşaat İşçisi Düşerek Hayatını Kaybetti Niğde'de bir inşaatın 5. katından düşerek yaralanan kalıp ustası, hastanede yaşamını yitirdi. İ.E.B. adlı işçi, kurtarılamadı.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:27 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde 'empati parkuru' kuruldu

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde 'empati parkuru' kuruldu Niğde'de '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' dolayısıyla engellilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekmek amacıyla 'empati parkuru' kuruldu. Parkurda engellilerin yaşadıkları zorlukları deneyimleyen Niğde Valisi Cahit Çelik, engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çaba göstereceklerini belirtti. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise engelliler için pozitif ayrımcılık yaptıklarını ve onların yanında olacaklarını söyledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 16:10 Niğde'de Gençlik ve Kadın Yaşam Merkezi İçin Temel Atıldı

  Niğde'de Gençlik ve Kadın Yaşam Merkezi İçin Temel Atıldı Niğde merkez İlhanlı Mahallesi Gençlik ve Kadın Yaşam Merkezi'nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Niğde Belediyesi, modern yaşam merkezleri ve yeni nesil kütüphaneler kazandırmayı hedefleyen projelerinden birini daha hayata geçiriyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:36 Niğde protokolü ve vatandaşlar engellilerin yaşantısını deneyimledi

  Niğde protokolü ve vatandaşlar engellilerin yaşantısını deneyimledi Niğde'de protokol üyeleri ve vatandaşlar, "Empati Atölyeleri" etkinliğinde engellilerin yaşantısını deneyimledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:59 Niğde'de Engelliler İçin Empati Parkuru Kuruldu

  Niğde'de Engelliler İçin Empati Parkuru Kuruldu Niğde'de '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' dolayısıyla engellilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekmek amacıyla 'empati parkuru' kuruldu. Parkurda engellilerin yaşadıkları zorlukları deneyimleyen Niğde Valisi Cahit Çelik, engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çaba göstereceklerini belirtti.

 • 01.12.2023 01 Ara 00:54 Niğde'de Bal Ormanı Kuruldu

  Niğde'de Bal Ormanı Kuruldu Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne Bal Ormanı Kurulumu için fidan dikimi gerçekleştirildi. Proje kapsamında 80 dekar alana lavanta, 50 dekarlık alana ise çeşitli meyve fidanları dikildi. 2027 yılında 180 dekar alana çıkarılması planlanan ormanın ilk fidanları düzenlenen törenle toprakla buluşturuldu.

 • 30.11.2023 30 Kas 22:51 Niğde'de bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı

  Niğde'de bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı Niğde'de merkezde meydana gelen bıçaklı kavgada bir kişi ağır yaralandı. Yaralı, hastaneye kaldırıldı ve şüphelilerin yakalanması için çalışmalar başlatıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 22:18 Niğde'de genç bıçaklandı

  Niğde'de genç bıçaklandı Niğde'de kimliği belirsiz bir şahıs tarafından 10 yerinden bıçaklanan genç ağır yaralandı. Olayın ardından sağlık ekipleri müdahale etti ve genç hastaneye kaldırıldı. Polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

 • 30.11.2023 30 Kas 17:11 Niğde'de Elmalı Göleti'nin yapımı devam ediyor

  Niğde'de Elmalı Göleti'nin yapımı devam ediyor Niğde'de inşa edilen Elmalı Göleti'nin gövde dolgusu işlemleri hızla devam ediyor. Göletin faaliyete geçmesiyle modern sulama yöntemleri kullanılarak tarım arazilerinden yüksek verim elde edilmesi hedefleniyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte yıllık 20 milyon lira katkı sağlanması planlanıyor.

 • 30.11.2023 30 Kas 16:36 Niğde'de silahlı kavgada bir kişi yaralandı

  Niğde'de silahlı kavgada bir kişi yaralandı Niğde'de aralarında husumet bulunan M.Ş. ve Ş.G arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. M.Ş, Ş.G'yi bacağından vurdu. Yaralanan Ş.G hastaneye kaldırıldı ve M.Ş gözaltına alındı.

 • 30.11.2023 30 Kas 14:30 Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde Bal Ormanı Kurulumu Gerçekleştirildi

  Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde Bal Ormanı Kurulumu Gerçekleştirildi Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde, Bor ilçesindeki Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, 1000 fidan toprakla buluşturularak bal ormanı kurulumu gerçekleştirildi. Proje kapsamında 180 dekarlık alanda çeşitli ağaç ve bitkilerin yer alacağı bal ormanı oluşturulacak ve çiftçilere ücretsiz eğitim imkanı sunulacak.

 • 30.11.2023 30 Kas 13:32 Niğde'de kavga: 1 kişi tabanca ile yaralandı

  Niğde'de kavga: 1 kişi tabanca ile yaralandı Niğde'de alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada, M.Ş. isimli kişi tabanca ile Ş.G.'yi bacağından vurarak yaraladı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 • 29.11.2023 29 Kas 19:12 Niğde'de trafik kazaları KGYS kameraları tarafından kaydedildi

  Niğde'de trafik kazaları KGYS kameraları tarafından kaydedildi Niğde'de meydana gelen trafik kazaları, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan KGYS kameraları görüntülerinde yer aldı. Kontrolsüz kavşaklara giren araçlar, çarpışma anlarıyla birlikte kaydedildi. Kazaların önlenmesi için daha dikkatli olunması gerektiği vurgulandı.

 • 29.11.2023 29 Kas 15:17 Niğde'de Şüpheli Çanta Polisi Alarma Geçirdi

  Niğde'de Şüpheli Çanta Polisi Alarma Geçirdi Niğde merkezinde iki araç arasında bulunan şüpheli çanta, polisi harekete geçirdi. Çantanın bulunduğu bölge güvenlik şeridine alınarak, uzman ekipler tarafından patlatıldı. Çantanın boş olduğu belirlendi.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:52 CHP Milletvekili Gürer, Hazineye ait tarım arazilerin yabancılara satışının durdurulmasını istedi

  CHP Milletvekili Gürer, Hazineye ait tarım arazilerin yabancılara satışının durdurulmasını istedi CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Hazineye ait tarım arazilerin yabancılara satışının durdurulmasını talep etti. Gürer, yurt genelinde tarım arazilerinin el değiştirdiğini ve kiralandığını belirtti. Hazineye ait arazilerin köylere ait arazilerin dışında yaşayanlara verildiğini ve yabancılara satıldığını iddia eden Gürer, bu durumun kırsal nüfusun göç etmesine yol açacağını ifade etti. Tarım arazilerinin imara açılmaması ve yabancılara satışının durdurulması gerektiğini vurgulayan Gürer, Hazineye ait tarım arazilerinin köy halkına verilmesi gerektiğini söyledi.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:41 Niğde'de otomobille tır çarpışması sonucu sürücü hayatını kaybetti

  Niğde'de otomobille tır çarpışması sonucu sürücü hayatını kaybetti Niğde'de meydana gelen trafik kazasında otomobil ile tır çarpıştı. Kazada ağır yaralanan otomobil sürücüsü hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:17 Niğde'de Kış Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

  Niğde'de Kış Tedbirleri Toplantısı Yapıldı Niğde'de Vali Cahit Çelik başkanlığında kış tedbirleri toplantısı düzenlendi. Toplantıda, kış mevsiminde alınacak tedbirler ve trafik güvenliği konuları ele alındı.

 • 29.11.2023 29 Kas 10:55 Niğde'de yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı

  Niğde'de yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı Niğde'nin Çamardı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkı'nda kar yağışının ardından besin bulmakta zorluk çeken yaban hayvanları için Aladağlar Milli Parkı'nın belli bölgelerine yem bırakıldı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Niğde Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sorumluluk sahalarını kapsayan alanlara 2 ton yonca, yem ve pazar atığı bırakıldığı öğrenildi. Ekiplerin, mevsim sonuna kadar hayvanlar için 8 ton yonca, ot ve 1 ton 600 kilogram buğday ve arpa bırakacağı ifade edildi.

 • 29.11.2023 29 Kas 10:28 Niğde Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Toplantısında kalsit firmalarının sorunları masaya yatırıldı

  Niğde Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Toplantısında kalsit firmalarının sorunları masaya yatırıldı Niğde Valisi Cahit Çelik başkanlığında yapılan Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Toplantısında, Niğde'de faaliyet gösteren kalsit firmalarının sorunları ve çözüm önerileri ele alındı. Kalsit madenciliğinin geliştirilmesi için yapılacak çalışmaların belirlendiği toplantıda, sektör temsilcileri ve paydaş kurumlar da yer aldı.

 • 29.11.2023 29 Kas 10:27 Niğde'de otomobil tıra çarptı: 21 yaşındaki sürücü hayatını kaybetti

  Niğde'de otomobil tıra çarptı: 21 yaşındaki sürücü hayatını kaybetti Niğde'nin Bor ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otomobilin tıra çarpması sonucu 21 yaşındaki sürücü yaşamını yitirdi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:16 Niğde Müftülüğü'nde Hafızlık İcazet Töreni

  Niğde Müftülüğü'nde Hafızlık İcazet Töreni Niğde Müftülüğüne bağlı Kur'an kurslarında eğitimlerini tamamlayan 151 kursiyer için Hafızlık İcazet Töreni düzenlendi. Törene Vali Cahit Çelik, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Burhan İşliyen, Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve protokol üyeleri katıldı. Konuşmalarda hafızlık eğitiminin önemi vurgulandı ve öğrencilere icazet belgeleri takdim edildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:11 Niğde'de Otomobil Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti

  Niğde'de Otomobil Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti Niğde'de meydana gelen otomobil kazasında sürücü yaşamını yitirdi. Kazada hayatını kaybeden sürücünün cenazesi hastaneye kaldırıldı.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:11 Niğde'de hafızlık eğitimini tamamlayan 151 öğrenci icazet aldı

  Niğde'de hafızlık eğitimini tamamlayan 151 öğrenci icazet aldı Niğde Müftülüğüne bağlı Kur'an kurslarında eğitimlerini tamamlayan 151 öğrenciye icazet belgesi verildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 15:53 Niğde'de Otomobil Kazası: 1 Kişi Hayatını Kaybetti

  Niğde'de Otomobil Kazası: 1 Kişi Hayatını Kaybetti Niğde'de meydana gelen trafik kazasında, otomobilin yoldan çıkarak takla atması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:09 Aladağlar Milli Parkı'nda Yaban Hayvanlarına Yemleme Çalışması

  Aladağlar Milli Parkı'nda Yaban Hayvanlarına Yemleme Çalışması Niğde'nin Çamardı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkı'nda olumsuz hava koşulları nedeniyle beslenmekte zorluk çeken yaban hayvanları için yemleme çalışması yapıldı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Niğde Şube Müdürlüğü ekipleri, Aladağlar başta olmak üzere sorumluluk sahalarında şu ana kadar 2 ton yonca, yem ve pazar atığı bıraktı. Ekipler, mevsim sonuna kadar hayvanlar için 8 ton yonca ve ot ile 1 ton 600 kilogram buğday ve arpa bırakacak. Öte yandan ekipler, son 5 yılda yaban hayvanları için doğaya 120 ton yonca, yem, sakatat ve pazar atığı bıraktı.

 • 27.11.2023 27 Kas 23:45 Niğde'de okullara 'Sıfır Atık Etkinliği'

  Niğde'de okullara 'Sıfır Atık Etkinliği' Niğde Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Niğde genelindeki okullarda sıfır atık bilinci oluşturmak için etkinlikler düzenliyor. Efendibey İlkokulu'nda gerçekleştirilen programda öğrencilere sıfır atığın önemi maskot eşliğinde anlatıldı ve kalemlik dağıtımı yapıldı.

 • 27.11.2023 27 Kas 22:13 Niğde'de bir apartmanda çıkan yangın söndürüldü, dumandan etkilenen bir kişi hastaneye kaldırıldı

  Niğde'de bir apartmanda çıkan yangın söndürüldü, dumandan etkilenen bir kişi hastaneye kaldırıldı Merkez Yukarı Kayabaşı Mahallesi Defne Sokak'ta üç katlı apartmanın son katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Dumandan etkilenen bir kişi hastaneye kaldırıldı.

 • 27.11.2023 27 Kas 11:25 Niğde Okul Sporları Kros Müsabakaları Sona Erdi

  Niğde Okul Sporları Kros Müsabakaları Sona Erdi 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyetleri çerçevesinde Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Kros Müsabakaları sona erdi.

 • 27.11.2023 27 Kas 11:12 Niğde'de hayırsever tarafından yaptırılan cami ibadete açıldı

  Niğde'de hayırsever tarafından yaptırılan cami ibadete açıldı Niğde'nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan Köyü'nde hayırsever Sevim Yüksel Güngör tarafından yaptırılan cami, düzenlenen törenle ibadete açıldı. Açılışa Niğde Valisi, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve diğer yetkililer ile vatandaşlar katıldı. Vali, hayırsevere teşekkür ederek diğer vatandaşları da hayırseverlik konusunda teşvik etti.

 • 26.11.2023 26 Kas 13:53 AK Parti Niğde İl Başkanlığı, belediye başkan aday adayları için temayül yoklaması düzenledi

  AK Parti Niğde İl Başkanlığı, belediye başkan aday adayları için temayül yoklaması düzenledi AK Parti Niğde İl Başkanlığı, 31 Mart 2024'te yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için belediye başkan aday adaylarına yönelik dijital ortamda temayül yoklaması gerçekleştirdi. Programa AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, Bayburt Milletvekili Orhan Ateş, İl Başkanı Mustafa Özdemir ve MKYK üyeleri katıldı.

 • 26.11.2023 26 Kas 13:42 AK Parti Niğde'de Temayül Yoklaması Başladı

  AK Parti Niğde'de Temayül Yoklaması Başladı AK Parti'nin Niğde'deki belediye başkan adaylarını belirlemek için gerçekleştirdiği temayül yoklaması Niğde Belediye Kültür Merkezi'nde başladı. Temayül yoklamasına AK Parti milletvekilleri, parti üyeleri ve aday adayları katıldı. Toplam 678 delegenin oy kullanması bekleniyor.

 • 25.11.2023 25 Kas 16:56 Niğde'de Filistin'e destek yürüyüşü düzenlendi

  Niğde'de Filistin'e destek yürüyüşü düzenlendi Niğde'de Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı üyeleri, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını protesto etti.

 • 25.11.2023 25 Kas 15:46 Niğde'de bin litre lisanssız akaryakıt ele geçirildi

  Niğde'de bin litre lisanssız akaryakıt ele geçirildi Niğde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan köyünde lisanssız akaryakıt satışı yapıldığını tespit etti. Yapılan aramada bin litre akaryakıt ele geçirildi ve 1 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

 • 25.11.2023 25 Kas 15:41 Niğde'de Filistin'e destek yürüyüşü yapıldı

  Niğde'de Filistin'e destek yürüyüşü yapıldı Niğde Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı tarafından 'Ayaklarına Kudüs Gücü Gelsin' sloganı ile Filistin'e destek yürüyüşü gerçekleştirildi.

Advertisement