Devin Özgür Çınar Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda - Son Dakika

Devin Özgür Çınar Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda

14.11.2014 13:40
Devin Özgür Çınar Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda, System.String[]

Akbank Sanat, Kasım ayı boyunca her Çarşamba 19.30 - 21.30 saatleri arasında Vedat Özdemiroğlu moderatörlüğünde Türk mizahının usta isimlerini konuk etmeye devam ediyor.

Akbank Sanat Mizah Buluşmaları kapsamında 19 Kasım 2014, Çarşamba günü ünlü oyuncu Devin Özgür Çınar, Vedat Özdemiroğlu'nun konuğu olacak. Hem dram, hem de komedi oynayabilmenin inceliklerini izleyicilerle paylaşacak olan Devin Özgür Çınar, günümüz Türk mizahı ve sinema dünyası ile ilgili izleyici sorularını da yanıtlayacak.

Etkinliğin son konuğu ise; Türk sinemasının en önemli kadın komedi oyuncuları arasında yer alan Demet Akbağ olacak. Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye ve FIBRESCI Ödüllü filmi "Kış Uykusu" ile kariyerine yeni bir boyut kazandıran başarılı sanatçı, 26 Kasım 2014, Çarşamba günü oyunculuğun ve güldürme sanatının inceliklerini kendi bakış açısıyla izleyicilere aktaracak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Devin Özgür Çınar Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor