Diablo 3'e Büyük Değişiklikler Geliyor! - Son Dakika

Diablo 3'e Büyük Değişiklikler Geliyor!

18.08.2017 06:10
Diablo 3'e Büyük Değişiklikler Geliyor!, System.String[]

Blizzard, StarCraft'ın yüksek çözünürlüklü yeniden yapımını piyasaya sürmesinin ardından Diablo 3'e de Necromancer ek pakedinden sonraki ilk güncellemeyi oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Blizzard, StarCraft"ın yüksek çözünürlüklü yeniden yapımını piyasaya sürmesinin ardından Diablo 3"e de Necromancer ek pakedinden sonraki ilk güncellemeyi oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Çünkü 2.6.1 yaması şimdiden PTR yani test sunucularında oynanabilir durumda.

İşte 2.6.1"in yenilikleri!

2.6.1 yamasıyla birlikte Barbarian, Crusader ve Monk sınıfları yeniden yüksek Greater Rift seviyelerini zorlayabilecek hale geliyor. Aslına bakarsanız tüm karakter sınıflarına özellikle hasar verme ve hasar engelleme konusunda büyük geliştirmeler yolda.

Bu sayede şu anda Softcore türünde 100 ve üzeri, Hardcore"da ise 100"e yaklaşılabilen Greater Rift seviyeleri 120 civarına çekilebilecek gibi görünüyor. Yani her karakter sınıfının verdiği hasar artırılırken, düşmanlardan alacağı hasar da daha az olacak.

Tüm karakter sınıflarında neredeyse tüm setlerin getirdiği bonuslar değişikliğe uğrarken, bu değişikliklerden karakter sınıflarına özel eşyalar da nasibini almış durumda. Bütün değişiklikleri buraya yazmamız pek mümkün görünmese de meraklılarını dayönlendirelim.

Diablo 3'e Büyük Değişiklikler Geliyor!

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Diablo 3'e Büyük Değişiklikler Geliyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı KPSS sınavında yine aynı görüntüler: Sınava saatinde gelmeyen adaylar kapıda kaldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı