Didem Soydan, Takipçisinin Cinsel Organlı Göndermesine Sinirlendi - Son Dakika

Didem Soydan, Takipçisinin Cinsel Organlı Göndermesine Sinirlendi

11.01.2019 11:12

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Didem Soydan, bir takipçisinin, cinsel organlı yorumuna sinirlendi. Soydan, takipçisine "Kör değilsin sende de var neyini merak ettin?" cevabını verdi.

Yaptığı cesur paylaşımlarla sosyal medyaya damga vuran Didem Soydan'ın başı takipçileriyle dertte. Soydan, Twitter üzerinden kendisi hakkında müstehcen yorum yapan takipçisine verdiği cevapla olay oldu.

KÜPLERE BİNDİ

Kendisine cinsel organlı bir görselin altına ismini etiketleyerek hoş olmayan bir yorumda bulundu. Soydan, yorum üzerine küplere bindi.

"HİÇ Mİ GÖRMEDİN?"

Kendisine dolaba çizilmiş cinsel organ fotoğrafı gönderen takipçisine cevap veren Soydan, "Kör değilsin, e okuman var. Ona rağmen oradaki s... fotoğrafının ki sende vardır diye düşünüyorum. Nesini merak ettin? Her şey gayet net. Hiç mi görmedin?" ifadelerini kullandı.

Didem Soydan, Takipçisinin Cinsel Organlı Göndermesine Sinirlendi

Son Dakika Magazin Didem Soydan, Takipçisinin Cinsel Organlı Göndermesine Sinirlendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (30)
  • Adanalı: Duvardaki penisi çekip bunu da sosyal medyada paylaşıp ünlü olmak nedir ya ün bumudur iki dizide oynayıp iki tanınmış kişiyle yatıp kalkıp ünlü olunuyor benim için ünlü Aziz sancardır Cenk tosundur bunlar ise pislik ulustaki dışarda 50 TL ye bekleyen kadınlardan tek farkı takipçi sayısı fazla Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar