Son Dakika Haberleri: Didem Soydan, Takipçisinin Cinsel Organlı Göndermesine Sinirlendi

Didem Soydan, Takipçisinin Cinsel Organlı Göndermesine Sinirlendi

5 gün önce

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Didem Soydan, bir takipçisinin, cinsel organlı yorumuna sinirlendi. Soydan, takipçisine "Kör değilsin sende de var neyini merak ettin?" cevabını verdi.

Yaptığı cesur paylaşımlarla sosyal medyaya damga vuran Didem Soydan'ın başı takipçileriyle dertte. Soydan, Twitter üzerinden kendisi hakkında müstehcen yorum yapan takipçisine verdiği cevapla olay oldu.

KÜPLERE BİNDİ

Kendisine cinsel organlı bir görselin altına ismini etiketleyerek hoş olmayan bir yorumda bulundu. Soydan, yorum üzerine küplere bindi.

"HİÇ Mİ GÖRMEDİN?"

Kendisine dolaba çizilmiş cinsel organ fotoğrafı gönderen takipçisine cevap veren Soydan, "Kör değilsin, e okuman var. Ona rağmen oradaki s... fotoğrafının ki sende vardır diye düşünüyorum. Nesini merak ettin? Her şey gayet net. Hiç mi görmedin?" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR (3)


Sıla Gençoğlu ile Sarmaş Dolaş Görüntülenen Hazer Amani'den İlk Açıklama: Aşk Yok Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile MasterChef Jürisi Hazer Amani Sarmaş Dolaş Görüntülendi

Demet Akalın Şehit Ailelerine Destek Vermeyen Sanatçı Dostlarına Sitem Etti: Ayıp Ettiniz Acun Ilıcalı ile Aşk Yaşadığı Söylenen Itır Esen, Survivor YouTube Kanalında Sunuculuk Yapmaya Başladı