Dörtyol'da Kovid-19 denetimleri - Son Dakika

Dörtyol'da Kovid-19 denetimleri

04.09.2020 15:43
Dörtyol'da Kovid-19 denetimleri, System.String[]

Dörtyol ilçesinde Kaymakam Ali Murat Kayhan'ın da katılımıyla Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi.

Dörtyol ilçesinde Kaymakam Ali Murat Kayhan'ın da katılımıyla Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi.

İnönü, Çaylı ve Özel caddelerindeki denetimlere katılan Kayhan, koronavirüse karşı mücadelede, kontrollü sosyal hayatın vazgeçilmez tedbir olduğunu, artık herkesin bildiği maske, mesafe, temizlik kurallarının hayati önem taşıdığını belirtti.

Vatandaş ve esnafı sosyal mesafe ve maske takmaları konusunda uyaran Kayhan'a denetimlerde Belediye Başkanı Fadıl Keskin, İlçe Sağlık Müdürü Halil Canpolat ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Soner Kıymacı da eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dörtyol'da Kovid-19 denetimleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Evlerin çatısında dahi çim çıkıyor! Dünyanın kuzey ucundaki Faroe Adaları'nda yer gök yeşil Çukur'un Nehir'i Hazal Subaşı, yeni dizi projesi ile seyircilerin karşısına çıkıyor Galatasaray, Jesse Sekidika'yı Konyaspor'a kiralık olarak gönderdi Sakarya, Düzce ve Eşkişehir'de duyulan sesin sonik patlama olduğu ortaya çıktı 9 gündür tek bir vaka bile görülmeyen Avusturalya'da halk plajlara akın etti Sahilde bulunan cansız bedenin sır perdesi aralandı; kaçak göçmen dramı çıktı Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı