Diyarbakır'da husumetli aileler düğünde birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü - Son Dakika

Diyarbakır'da husumetli aileler düğünde birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü

2 ay önce

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde husumetli olan iki aile düğün salonunda karşılaşınca ortalık savaş alanına döndü. Çıkan kavgada 9 kişi yaralandı.

Diyarbakır Çınar'da kız kaçırma meselesi yüzünden husumetli olan iki aile düğün birbirlerine girdi. Savaş alanına dönen kavgada 9 kişi yaralandı.

HUSUMETLİLER ARASINDAKİ TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Olay, akşam saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilerde iddiaya göre daha önce kız kaçırma meselesi yüzünden husumetli olan aileler düğünde karşılaştı. Aileler arasında sözlü başlayan tartışma daha sonra taşlı, bıçaklı sopalı kavgaya dönüştü.

9 KİŞİ YARALANDI

Savaş alanına dönen kavgada 9 kişi yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yaralılara olay yerinde yapılan müdahalenin ardından, yaralılar Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis ekipleri, yaşanan olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

Diyarbakır'da husumetli aileler düğünde birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndüSon Dakika

Koronavirüsle mücadele eden ABD'de evsiz vatandaşlar açık otoparklarda karantinaya alındı
'Evde kal' çağrılarına rağmen Bursa'da vatandaşlar dışarıya akın etti Orta yaşlıların koronavirüsten etkilenme oranında artış gözlendi