Düğünde "Maganda Kurşunuyla" Vurulan Çocuk Öldü - Son Dakika

Düğünde "Maganda Kurşunuyla" Vurulan Çocuk Öldü

03.08.2015 14:47

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vurulan çocuğun babasından açıklama- Evinden detaylar - Afyonkarahisar'da bir düğünde açılan ateş sonucu 13 yaşındaki Yusuf Baylan hayatını kaybetti, 2'si çocuk, 3 kişi yaralandı- Baylan'ın babası İsmail Baylan: -"Tek çocuğumdu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vurulan çocuğun babasından açıklama- Evinden detaylar - Afyonkarahisar'da bir düğünde açılan ateş sonucu 13 yaşındaki Yusuf Baylan hayatını kaybetti, 2'si çocuk, 3 kişi yaralandı- Baylan'ın babası İsmail Baylan: -"Tek çocuğumdu. Düğünlerde silahların işi ne? Bu konuda gerekli denetimlerin ve yaptırımların uygulanmasını istiyoruz. Bizim canımız yandı başkalarınınki yanmasın" Afyonkarahisar'da bir düğünde açılan ateş sonucu 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti, 2'si çocuk 3 kişi yaralandı.Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Nuribey beldesinde önceki gün bir düğünde, havaya açılan ateş sonucu Yusuf Baylan (13), Ekrem Evkin (13), Harun Güleç (13) ve Halil Kaya (24) çeşitli yerlerinden yaralandı. Afyon Kocatepe Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Yusuf Baylan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Tedavileri süren diğer yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.-"Sanki savaş alanı gibiydi"Yusuf Baylan'ın babası İsmail Baylan, gazetecilere yaptığı açıklamada, düğün töreni sırasında çocukların oyun oynadıklarını söyledi.Törende birden çok sayıda tabanca ve tüfekle havaya ateş açıldığını belirten baba Baylan, "Her çeşit silah vardı. Ortalığı kavuruyorlardı. Sanki savaş alanı, sanki şimşek çakar gibiydi. 4 kişiyi anında vurdular" dedi. Baylan, oğlunun bir anda kanlar içinde gördüğünü ifade ederek, "Kucağıma aldım taksiye bindirdim. Salar köyünde ambulans karşıladı ve burada araca bindirdik. O ana kadar oğlum nefes alıyordu" diye konuştu.-"Tek çocuğumdu"Düğünlerde silahların kullanılmasının yasaklanmasını isteyen Baylan, "Tek çocuğumdu. Düğünlerde silahların işi ne? Bu konuda gerekli denetimlerin ve yaptırımların uygulanmasını istiyoruz. Bizim canımız yandı başkalarınınki yanmasın" ifadelerini kullandı.Babaanne Huriye Baylan ise olayın takipçisi olacağını ve torurunun ölümünün hesabını sonuna kadar sorulacağını ifade ederek, düğün törenlerinde silahların bir an önce susturulması gerektiğini kaydetti. Jandarma ekipleri, olaya ilişkin 15 şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerden İsmail D, çıkarıldığı mahekemece tutuklandı.

Düğünde Maganda Kurşunuyla Vurulan Çocuk Öldü
Düğünde Maganda Kurşunuyla Vurulan Çocuk Öldü
Düğünde Maganda Kurşunuyla Vurulan Çocuk Öldü
Düğünde Maganda Kurşunuyla Vurulan Çocuk Öldü

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Düğünde 'Maganda Kurşunuyla' Vurulan Çocuk Öldü - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu