Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar - Son Dakika

Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar

31.05.2019 17:42
Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar, System.String[]

Kocaeli Gebze V (Kimya) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, mimari tasarımı ile dikkat çeken GEBKİM Camii'nin açılışını gerçekleştirdi.

GEBKİM- Kocaeli Gebze V (Kimya) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, mimari tasarımı ile dikkat çeken GEBKİM Camii'nin açılışını gerçekleştirdi.

Hikmet Barutçugil ve Semih İrteş gibi ülkemizin dünyaca tanınan sanatçıları camiin özgün eserleri ile imzalarını attılar.

GEBKİM Camii'nin açılışına Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz ve Cemil Yaman ile Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen'in yanı sıra GEBKİM Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve GEBKİM'de faaliyetlerini sürdüren firmaların temsilcileri katıldı. Açılışın ardından Ramazan ayının son Cuma namazı camide kılındı. Mimari projesi Murat Sayar'a ait olan bin 100 kişi kapasiteli GEBKİM Camii 1,5 yıllık bir sürede tamamlandı. Hikmet Barutçugil ve Semih İrteş gibi ülkemizin dünyaca tanınan sanatçıları GEBKİM Camii'ne özgün eserleri ile imzalarını attılar. Cami bu yönüyle tezyinat ve ebru sanatının eşsiz uyumunu yansıtıyor. - İSTANBUL

Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar
Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar
Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Dünyaca ünlü sanatçılar GEBKİM Camii'ne imza attılar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu