Dünyaca Ünlü Şov Yıldızı Kim Kardashian'a Şok Suçlama: İnsanların Hayatıyla Oynuyorsun - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Şov Yıldızı Kim Kardashian'a Şok Suçlama: İnsanların Hayatıyla Oynuyorsun

11 ay önce

Dünyaca ünlü şov yıldızı Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian'a,"Gençlerin hayatlarını tehlikeye atıyorsunuz" suçlaması geldi.

Dünyaca Ünlü Şov Yıldızı Kim Kardashian'a Şok Suçlama: İnsanların Hayatıyla Oynuyorsun, System.String[]

Instagram'da milyonlarca takipçisi bulunan Kim Kardashian ve kız kardeşi Kourtney Kardashian, büyük suçlamayla karşı karşıya. Sosyal medyadan büyük gelirler elde eden Kardashian kardeşler, iştah kesip zayıflamaya yardımcı olan ancak sağlığı bozan ürünlerin reklamını yaptıkları için eleştiri oklarını üzerilerine çekti.

KENDİLERİ GİBİ OLMAYA ÖZENDİRİYORLAR

Bu ünlüler, yemek yerine tüketilebilen içecekler, iştah kesen lolipoplar, diyet hapları, detoks çayları gibi ürünlerle çektikleri pozlarını Instagram'da paylaşarak binlerce dolar reklam geliri elde ediyorlar. Aynı zamanda genç takipçilerini de bu ürünleri kullanıp kendileri gibi görünmeye özendiriyorlar.

SAĞLIĞA ZARARLI ÜRÜNLERİN REKLAMINI YAPIYORLAR

Ancak uzmanlara göre bu ünlülerin yaptığı takipçilerinin hayatıyla oynamak. Çünkü, hızlı zayıflamak için kullanılan bu ürünler, özellikle de gençlerde geri dönülmez zararlara yol açabiliyor. Uzmanlar, sosyal medyayı bir gelir aracı olarak kullanan bu ünlülerin, reklamını yaptıkları ürünlerin olası zararlarıyla ilgili hiçbir uyarıda bulunmadığını da sözlerine ekliyor.

Dünyaca Ünlü Şov Yıldızı Kim Kardashian'a Şok Suçlama: İnsanların Hayatıyla Oynuyorsun
Haber Yayın Tarihi: 03.02.2019 03:19 

YORUMLAR


Son Dakika

Yaptığı tespihlerle hayran bırakıyor! Erdoğan'ın koleksiyonunda 20 tespihi var
Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi