Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu? - Son Dakika

Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?

24.10.2020 14:38

Youtube'da yayın yapan Tekmoloji Film-Dizi kanalı, eleştirmenlerce 'dünyanın gelmiş geçmiş en kötü filmi' kabul edilen The Room filmini ve yaratım sürecini anlattı.

The Room filmi bir çok otoriteye göre dünyanın gelmiş geçmiş en kötü filmi. Hatta o kadar kötü ki ona "Kötü filmlerin Yurttaş Kane'i" deniyor. Ama 2003 yılında çekilen film, aradan geçen 17 seneye rağmen hala binlerce insan tarafından izleniyor, hem de defalarca... Üstelik filmi izleyenler arasında tanınmış komedyen, yazar, gazeteci ve çoğu yüksek eğitimli kişiler de var.

Youtube kanalı Tekmoloji, The Room filminin yaratım sürecini ele aldı. Keyifli videoda, filmin nasıl ortaya çıktığı ve "kötü" imajıyla bu popülerliği nasıl yakaladığı yer aldı.

Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?

Son Dakika Kültür Sanat Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi G.Saraylı Marcao'nun paylaşımında 4 yıldızın yer almaması taraftarı kızdırdı 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamaz Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi 2 kamyon dolusu çöple yaşayan 81 yaşındaki Elif ninenin koronavirüs testi pozitif çıktı