Son Dakika Haberleri: Duvar Altında Kalan İşçi Öldü

Duvar Altında Kalan İşçi Öldü

7 yıl önce

Atatürk Stadyumu'nun bir bölümünde çalışan işçi 54 yaşındaki Sami Toplar, yıkılan duvar altında kalarak öldü.

Duvar Altında Kalan İşçi Öldü, System.String[]
Olay, saat 07.30 sıralarında Işıklar bölgesinde bulunan Atatürk Stadyumu'nda meydana geldi. Çürük olduğu için futbol karşılaşmalarına 2010-2011 sezonunda kapatılan stadın kapalı tribünün altındaki bir bölüm, cimnastik salonu yapılmak için yıkılırken, duvar göçtü. Duvar altında kalan işçi Sami Toplar, arkadaşları tarafından çıkarılıp ambulansla hastaneye götürüldü. Sami Toplar, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, tadilattan, kazadan sonra haberdar olduğunu belirtti. Hacıcaferoğlu, binanın çürük olduğunu bildiğini belirterek şöyle konuştu:

"Burada bilgimiz dışında bir tadilat çalışması başlatılmış. Cimnastik antrenörü işçi getirmiş. Bu sırada duvar göçmüş. Bir kişinin hayatını kaybettiğini öğrendik. Olayla ilgili inceleme başlattık. Bizim haberimiz olmadan içeriye girip tadilat çalışmasına başlamışlar."
Haber Yayın Tarihi : 26.03.2013 06:26 Kaynak: DHAFETÖ'cü Hakan Şükür, Türkiye'nin ilgiyle izlediği ortak yayına sessiz kalmadı İmamoğlu-Yıldırım ortak yayınının reyting sonuçları belli oldu Kuzey Marmara Otoyolu'nun TEM kavşağı bu hafta sonu açılıyor