Son Dakika Haberleri: Eda Taşpınar'dan Çalıntı Fotoğraf Skandalı! Göğüsleri de Photoshop'la Büyüttü

Eda Taşpınar'dan Çalıntı Fotoğraf Skandalı! Göğüsleri de Photoshop'la Büyüttü

11 ay önce İlandır

Eda Taşpınar, başkasının fotoğrafını kendi fotoğrafı gibi Instagram hesabından paylaştı. Bununla da yetinmeyip, fotoğraftaki kalça ve göğüsleri photoshop'la büyüttü.

Fit vücuduyla dikkatleri sürekli üzerinde toplamayı başaran sosyetin ünlü simalarından Eda Taşpınar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla skandala imza attı.

ÇALINTI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Başka bir kullanıcının paylaşımını kendi fotoğrafı gibi hesabından paylaşan Taşpınar'ın uyanıklığı kısa sürede, dikkatli gözler tarafından açığa çıkarıldı. Taşpınar, aslında Hawai'de çekilmiş başka birine ait fotoğrafı kullanmıştı.

PHOTOSHOP'LA KALÇA VE GÖĞSÜ BÜYÜTTÜ

Öte yandan Taşpınar'ın kendine mal ettiği fotoğrafta phtoshop'la oynaması skandalı daha da katladı. Taşpınar fotoğrafını çaldığı kullanıcınınkileri beğenmemiş olacak ki photoshop marifetiyle göğüs ve kalçalarını büyütmüş.

INSTAGRAM HESABINDAN KALDIRDI

Fotoğraf hilesinin hızla sosyal medyada yayılmasının ardından Eda Taşpınar, Instagram hesabından, paylaştığı fotoğrafı kaldırdı.


YORUMLAR


Sinem Gedik ve İntizar'ın Yeni Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı Sinem Gedik ile Yaşadığı İlişkiyle Gündeme Oturan İntizar: Küçükken Sarışındım, Akrep Sokunca Rengim Değişti

Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin