Son Dakika Haberleri: Eda Taşpınar'dan Çalıntı Fotoğraf Skandalı! Göğüsleri de Photoshop'la Büyüttü

Eda Taşpınar'dan Çalıntı Fotoğraf Skandalı! Göğüsleri de Photoshop'la Büyüttü

3 ay önce İlandır

Eda Taşpınar, başkasının fotoğrafını kendi fotoğrafı gibi Instagram hesabından paylaştı. Bununla da yetinmeyip, fotoğraftaki kalça ve göğüsleri photoshop'la büyüttü.

Fit vücuduyla dikkatleri sürekli üzerinde toplamayı başaran sosyetin ünlü simalarından  Eda Taşpınar,  Instagram hesabından yaptığı paylaşımla skandala imza attı.

ÇALINTI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Başka bir kullanıcının paylaşımını kendi fotoğrafı gibi hesabından paylaşan  Taşpınar'ın uyanıklığı kısa sürede, dikkatli gözler tarafından açığa çıkarıldı.  Taşpınar, aslında  Hawai'de çekilmiş başka birine ait fotoğrafı kullanmıştı.

PHOTOSHOP'LA KALÇA VE GÖĞSÜ BÜYÜTTÜ

Öte yandan  Taşpınar'ın kendine mal ettiği fotoğrafta phtoshop'la oynaması skandalı daha da katladı.  Taşpınar fotoğrafını çaldığı kullanıcınınkileri beğenmemiş olacak ki photoshop marifetiyle göğüs ve kalçalarını büyütmüş.

INSTAGRAM HESABINDAN KALDIRDI

Fotoğraf hilesinin hızla sosyal medyada yayılmasının ardından  Eda Taşpınar,  Instagram hesabından, paylaştığı fotoğrafı kaldırdı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Karın Ağrısı Şikayeti ile Hastaneye Giden Adamın Anüsünden Yılan Balığı Çıktı Ukraynalı Gazeteciden Bir Garip İstek: Yeni Seçilecek Meclis Başkanıyla Cinsel İlişkiye Girmek İstiyorum
Son Dakika: Eski Milli Halterci Naim Süleymanoğlu, Hayatını Kaybetti