Elazığ'da şiddetli yağışlar sonrası dereler coştu - Son Dakika

Elazığ'da şiddetli yağışlar sonrası dereler coştu

19.03.2023 14:46

Elazığ'da şiddetli yağışlar sonrası dereler coştu Meteorolojinin kuvvetli yağış uyarısı yaptığı Elazığ'da sağanak etkili oldu.

Elazığ'da şiddetli yağışlar sonrası dereler coştu

ELAZIĞ - Meteorolojinin kuvvetli yağış uyarısı yaptığı Elazığ'da sağanak etkili oldu. Hayatı olumsuz etkileyen sağanak yağışın ardından derelerin çoştuğu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde etkili olan sağanak yağışlar pek çok ilde sel felaketine neden oldu. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğünün kuvvetli yağış uyarısı yaptığı Elazığ ve ilçelerinde de sağanak yağış etkisini sürdürüyor. Sağanak yağışlarda Baskil ilçesinde bulunan Kömürhan, Deliktaş ve Situşağı Haifan deresi coştu.

Etkili yağışlar sonrası coşan dereler vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Elazığ'da yurtlarda misafir edilen depremzedeler devletin 'sıcak aşıyla' iftar yapıyor Elazığ'da yurtlarda misafir edilen depremzedeler devletin 'sıcak aşıyla' iftar yapıyor Elazığ'da asayiş ve şok uygulaması: 24 şüpheli tutuklandı Elazığ'da asayiş ve şok uygulaması: 24 şüpheli tutuklandı Elazığ'da motosiklet yayaya çarptı: 2 yaralı Elazığ'da motosiklet yayaya çarptı: 2 yaralı

Son Dakika Güncel Elazığ'da şiddetli yağışlar sonrası dereler coştu - Son Dakika


Advertisement