Son Dakika Haberleri: Elinden Cep Telefonu Alınan Çocuk Annesine Tekme Tokat Saldırdı

Elinden Cep Telefonu Alınan Çocuk Annesine Tekme Tokat Saldırdı

7 ay önce

Çin'de gerçekleşen olay sosyal medya kullanıcılarını hayrete düşürdü. Annesine tekme atan çocuğun görüntüsü yorum yağmuruna tutuldu.

Çin'de bir hastanenin bekleme salonunda dokuz yaşındaki bir çocuk kendisine telefonda oyun oynamamasını söyleyen annesinin yüzüne tekme attı.

TELEFONU ELİNDEN ALININCA...

Annesi ve anneannesi ile hastanenin bekleme salonunda oturan çocuk zaman geçirmek için telefonu ile oynuyordu. Çocuğun annesi, telefonu elinden alıp oynamaması için kendini uyardığında olanlar oldu.

KISA SÜREDE YAYILDI

Hastanede bulunan başka bir hasta tarafından kaydedilen görüntülerde çocuğun annesine saldırıp tekme atmaya başladığı görülüyor. Sosyal medya üzerinde paylaşılan görüntü kısa süre içinde yaklaşık 400,000 kişi tarafından izlendi.

HEM ANNE HEM ÇOCUK İRDELENDİ

Kullanıcılar, yeni nesil çocukların ne kadar korkunç olabileceği yorumlarını yaptı. Ancak bazı takipçiler ise çocuğun annesini eleştirdi. Özellikle çocuğa evde aşırı bir şekilde tolerans gösterdiği düşünülerek, çocuğun böyle bir şey yapmaya cesaret ettiğini söylediler.


Otobüsün Önünü Kesen 15 Saldırgan, 5 Askeri Bayıltana Kadar Dövdü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mescid-i Aksa Çıkışı: Zalim Hükümdarlar Karşısında Susmayız
Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Türkiye'nin Kredi Notunu Teyit Etti